Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ARGENTINKA V NY

    Zdravím všechny!!
    Neměl by někdo zájem o videokazetu Argentinka v New Yorku??Levně prodám.
    Zájemci se mi kdyžtak ozvěte na mail.
  • toniajakojo

    jak byla..

    ...tehdy ve Zlatíčkách...se Zagorovou a Margitou !!! *15*
    • Re: jak byla..

      Hogo Fogo....kdyby něco *1*
  • ahoj milagros si moc super *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* chtela bych bit jako ty
  • NATY JE NEJ

    NATALKA JE LEPŠÍ NA 100000000000000000% NEŽ SÁMER SÁRER JE KLOT!!!!!!!!!!!!NA 1000000000000000000000000000000%
    AHOJ
  • Naty

    kto má rád Naty,nech mi napíše na mail,možme pokecať *4*
  • TELENOVELA

    Decka...kdyz se tady bavite o tech telenovelach..mno..musim rict, ze do tedka chvalim svoji sestru, ze nahravala vsechny dily divokyho andela...Nova uz dovysilala svoje vysilaci prava na to...myslim, ze uz to davat nebudou.. *5*
  • espozito

    natálka!!!

    Natalia Oreiro je sůpa úpa herečka a zpěvačka mam jeji všechny céda je to nadhera moc se mi libí už ani nevim jak bych se vyjadrila *14*
  • natalka

    Natalicka je moje srdicko miluju ji uz od malicka a moc ji obdivuji plakatu mam 690 a obrazku 3456 ks a sbiram ji dal. Uz se mi o ni kolikrat zdalo je proste nej. *14* *3* *3*
    • ivina8

      Re: natalka

      he súhlasim Naty je naaaj!!! *14*
  • emaili,icq,vily

    AHOJ juknete plssss...na muj blog mam tam emaili icq vily ruznych celebrit díky mocky všem kdo se tam juknul a pridejte mi pls komentar dík

    http://spidercat.blog.cz/
    • Re: emaili,icq,vily

      nato ti tak skočím......
    • Re: emaili,icq,vily

      na to ti tak skočím......
  • říká mi tak

    Mě takhle většinou říká jeden strejda.A já jsem si mislela že si to vymislel.A on si to nevymislel.Takže já jsem:návrhářka,zpěvačka,hereč ka a to poslední jsem zapoměla.ale to nevadí. *4*
    • Re: říká mi tak

      Tobě bude kolem 10 let, že jo? Jinak nechápu, že píšeš MYSLET s měkkým i a ještě k tomu 3x za sebou... *13*
      • Re: Re: říká mi tak

        *15* *15* *15* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit