Přejít na výpis diskuzí

Natalia Streignard

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Pekná herečka, ale tá telenovela Sladká Valentína je kravina

  • veru
    😇
  • trochu pozde ale natalce preju vsechno nej k narozkam *14* *14* *14*
    hrozne me mrzi ze naty se uz nikdy nevrati do sveta novel ale za to jei rozhodnuti ji obdivuji ......a samozrejmne ji z celeho srdicka preji aspon jedno mimco .........

    *14* *14* *3* *3* i mne se natalka nevic libila V LT ...........
    s chrisem byli super nej par v novelach ........... hrozne me mrzelo ze se spolu nedali dokopy i ve skutecnosti ........ *9* *9* *9* *9* *9*
  • TY MI BUDEŠ URAŽET NATÁLKU TY ZMETKU *16* *16* *16* *16* *16*
  • Já přeju Natalii k jejím dnešním narozeninám všechno nejlepší, hodne zdraví a štěstí
  • marcelililinka

    Narozky

    Moje nej nej oblíbenější herečka!!Koukněte na ní...je jí už 40 let a pořád vypadá na pětadvacet...a všechno nejlepší ke dnešním narozeninám! *14*
  • VŠE NEJ

    Přeju VŠE NEJ k dnešním narozkám Natalii Streignad ! Hodně štěstí , zdraví , lásky a prostě celý bezva život *3* Je to úžasná herečka !
    Jedna z jejích NEJ rolí je podle mě v Mé tlusté Valentýně !
    *3*
  • Všechno nejlepší

    Přeji Natálce k dnešním narozeninám hlavně pevné zdravíčko a spoustu lásky!! A pokud se rozhodne že se už do TV nevrátí tak to bdue hodně mrzet, ale nejdůležitější je její štěstí.. NATY MTMR *4*
  • Všecno nej,,,

    Souhlasím s váma Nati je úžasná a krásná nejvíc se mi líbila v La tormentě...a přeju všechno nejlepší k narozeninám *1* *1* *14* *14* *14* *14* *15* *15*
  • Naty

    Naty je naprosto super herecka *14* a nejvic ji sedla role Marii Teresy v La Tormente *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit