Přejít na výpis diskuzí

Natalie Dormer

OSOBNOST 31.10.2008 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxtinaas

    Natalie

    Tudorovci - tenhle seriál mě vážně udivuje. Právě proto, že je podle toho jak to tam tenkrát bylo a chodilo. Úplně mě z toho mrazí.
    Natalie tam hraje skvěle, je to moje nejoblíbenější postava. Štve mě, že ji popravý, ale Jindřich byl pověstný, že měl nějakých 8 manželek a Anna (Natalie) byla "teprve" jeho druhou...
    Btw: Nevíte někdo, kde ještě Natalie hrála? Její obličej a jméno jsou mi povědomí...
    • Proboha, nauč se nejdříve pravopis a pak teprve začni psát do veřejných diskuzí. Stydím se za takové lidi :-( Než něco publikuješ, přečti si po sobě svůj text a zamysli se nad tvrdým a měkkým "i".
    • Re: Natalie

      Jindřich (Henry) měl celkem šest manželek.. a s tou druhou otázkou... Nataliina nejslavnější role je právě v Tudorovcích, takže si ji asi s někým pleteš =)
    • Re: Natalie

      Nejdřív se nauč dějiny. Jindřich VIII měl jenom 6 manželek.

      Anna byla popravená, proto že se jí prostě chtěl zbavit. Zoufale toužil po synovi a ona přes svoje sliby mu ho nedala. (dnes všichni víme, že za to si mohl sám) Navíc se diskutuje, že trpěla jakousi krevní nemocí, která by se sice dneska dala léčit, ale tehdy ne. Tím pádem dokázala donosit pouze 1 dítě. Hold měla smůlu, že to byla dcera, kdyby se narodil syn možná by bylo všechno jinak, ale možná taky ne...
      Po jejím třetím potratu, kdy se prý dítě narodilo jako obluda král pojal podezření, a jelikož mu to pouze nahrálo do karet, obvinil ji z cizoložství, čarodějnictví a spousty dalších nesmyslů. Společně s ní nechal popravit jejího bratra George Boleyna, hudebníka Marka Smeatona, Wiliama Beretona a spousty dalších můžů. Jediné, co Anne dopřál byla francouzská poprava, tedy stětí měčem a ne sekyrou, jak bylo v Anglii zvykem

      Nejvíc mě zaráží, že Jindřich celou dobu toužil po silném synovi, který by po něm převzal vládu. Nakonec mu toto dítě dala právě Anne. Z jejich dcery se stala nejvýznamnější britská panovnice
      Alžběta I.
    • xxtinaas

      Re: Natalie

      sakra tam mám chyb :D :D
  • miley-kiki-cyrus

    natalie je užasná

    natálie je užasná.akorát mě sere že co sem se dočetla že jí nechali popravit to mě nasralo jako hlavně že jí miluje ale hovno udělá fakt.!!!!!!! *10*
    • Re: natalie je užasná

      Nechal ji popravit, protože mu nedokázala dát syna (Dnes už se ví, že pohlaví dítěte záleží na muži). A tímhle ho začala štvát a potřeboval se jí nějak zbavit. Jenomže královnu nemohl dát popravit jen tak a proto ji obvinil z cizoložství, incestu a čarodějnictví (tvrdil, že ho očarovala a proto si ji vzal). Ale Anne Boleyn se mi stejně líbila nejvíc, zvlášť v podání Natalie, kde je neskutečně nádherná, ale Anne údajně měla na jedné ruce 6 prstů.
      • Kdyby měla skutečně 6 prstů, Jindřich by si ji přece nikdy nevzal a nikdy se do ní tak bláznivě nezamiloval. Dřív byly jakékoliv odchylky na lidském těle znamením Ďábla a znakem čarodějnictví (i třeba pouhé větší znaménko). Takže kdyby vážně měla více prstů, nikdy by ji nechtěl za svou královnu - už jenom kvůli veřejnosti (co by si o něm asi pomysleli...) *1*

        Někde jsem četla, že má na nějakém portrétě namalovaných 6 prstů, jenže se pak zjistilo, že šestý prst jí byl přimalován po všech těch obviněních z velezrady a čarodějnictví. Bylo to prostě všechno promyšlené a cílené proti ní:/
      • Pochybuji, že trpěla polydaktylismem :-) Bylo to nařčení, které nebylo nikde dokázáno a potvrzeno, pouze mělo nahrávat jejímu obvinění z čarodějnictví.
        • polydaktilie - více prstů
      • Natalia Dormer hraje také v seriálu Hra o trůny, herečka neni špatná, viděla jsem ji jen v těchto dvou seriálech a v obou zrovna hraje docela mrchy což je určitě snažší...třeba jako herečka ještě někde pořádně zazáří ale taky záleži kdo ji obsadí. Hodně štěstí v kariéře Natalie...nevím jaký je její charakter ale podle toho ji ten kdo ji nezna ani soudit nemuže...tak držím palce Nat
  • avril122

    Fotky

    Ahojky přidala jsme sem nějaké fotky Natalie z Tudorovců a pak z premiér atd... *4*
  • stella

    natalie

    já bych chtěla být tak hezká jako ona.A i když je mi 9 let tak jsem už uvažovala že až budu velká,tak půjdu na plastickou operaci abych vipadala jako ona. *4* *3*
    • Re: natalie

      No první se nauč vyjmenovaný slova *1*
  • dolce vita

    Hej fakt závist ! Být takhle krásná, denně na place líbat Jonathana Rhyse-Meyerse a ještě za to brát slušný prachy, tohle chci taky !!!!!!!
  • terka-fansavril

    Natalie Dormer

    Ahojky,já jí mám ráda hlevně z Tudorovců protože ten seriál miluju a moc se mi tam líbí jako ta Anna Bullenová.A jako ste trapný ty,co tady na ní nadávaj a hlavně jsou trapní ty,kteří tady píšou takový sprosťárny (vy ste asi nikdy neměli pořádnou ženskou ne?)Jako čtou si to tady její fanynky a jako mělo by se tu zavést to,že to budou kontrolovat,protože jinak to jako fakt nejde.....nějaký nadržení panici se tady rozplývaj jako hovada.....raději si válejte kuličku před sebou.......kokoti!!! *16* *8*
    • Re: Natalie Dormer

      Tak to jsem se nasmála vždycky jsem se smála lidem co si myslí, že o ni všechno ví a napíše takovou hovadinu. *15*
    • Re: Natalie Dormer

      Anna Bullenová?? Nauč se psát jméno Lady Anny Boleynové ;)
      • Když chceš bejt za chytrou, tak se nejdřív nauč historii. Anně Boleynové se říkalo též Ann Bullenová. Myslíš si jak ses nasmála ale spíš trapas co.
    • Re: Natalie Dormer

      jeji postava se jmenuje Anna Boleynová... sle jinak souhlas *4*
    • ravenxxx

      Re: Natalie Dormer

      heh prej Bullenová ale jinak souhlas *3*
  • hannahmiley

    Jéééé

    Slyšela jsem že ji v tudorovcích nechá Jindřich VIII popravit.
    • Re: Jéééé

      Jo nehcá na kocni druhý série...tak to totiž i bylo..takhle dopadla...křivě oviněna...a 19.5.1936 v Tower of London sťata
    • Re: Jéééé

      LOL, však ten serial je vicemene podle skutečne udalosti (až na par nepravdivých maličkostí, že například Jindřich měl sestry 2, z nichž v seriálu je Markéta jakýsi mix těch dvou) a Jindřich nechal Annu Boleynovou popravit i ve skutečnosti. Prostě ho začala nudit a zalíbila se mu Jane Seymourová, tak Annu křivě obvinil z cizoložství a už to jelo...přišla o hlavu
      • Re: Re: Jéééé

        Nechal ji popravit hlavně proto, že se mu pletla do vlády.
        • kiki94

          Re: Re: Re: Jéééé

          to neni pravda, popravil jí proto, že už ho nezajímala a chtěl jinou
          • Re: Re: Re: Re: Jéééé

            Hele nedávno jsme to brali znova a v Tudorovcích a anglických dějinách se slušně vyznám. I náš třídní, který učí dějepis a má to v malíčku než ty. Tak to by ten dějepis nemohl učit nemyslíš, říkal a o tom jsme vedli spory, protože jedna holka říkala totéž, ale on říkal, že hlavně proto, že se mu pletla do vlády a samozřejmě máš taky pravdu, protože se mu i začala líbit Jane Seymourová a Anna mu nedokázala porodit syna a navíc Jane už byla těhotná, a protože chtěl, aby bylo dítě legitimní, mudel Annu odstranit.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jéééé

              Tak to je ta největší blbovina, co jsem slyšela. Studuji historii na VŠ a tvůj třídní by si měl oprášit dějiny....Jane a těhotná v době života Anny? *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jéééé

              jana nebyla těhotná, když byla Anne naživu!! Otěhotněla až rok či dva po svatbě a korunovaci!!! Zemřela na následky porodu!!!
      • Re: Re: Jéééé

        a prý ještě dodneška straší její duch v londýnskem Toweru :P
  • Wow

    Wow je fakt docela hezká.... *15*
  • kunda

    kurňa kde to jsem, to je v piči, já jsme myslel, že jsem v Budsějkách a nějaký frajer mi treď říkal, že jsem v Praze, já se na to můžu tak vysrat, pač jsem posranej a nevím co si tady mám počít. ani ta piča mi už nechce dát, kurva jedna, teď machruje hérečka v Tudorovcích, ale kdo ji píchal, když chtěla před třemi lety, vole jááá jen jááá a má tu kundnu pěkně mastnou, taky jsem ji projížděl cestou necestou a fakt důkladně, je to prostě kus, co víc mám napsat, tak zas někdy příště Jaryn z Nitry.....
    • Re: kunda

      tak od tebe bych se nechala píchat taky *3*
    • iviiik

      Re: kunda

      ty jseš fakt ubožák
    • ravenxxx

      Re: kunda

      lol *7* *7* *14* *14* *14* *14* *3* *3*
  • Mám blog o natalii

    Mám taky blog o Natalii zatím ještě nemám desing ale brzo to tam rozjedu.Nataliedormer.blog.cz *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit