Přejít na výpis diskuzí

Natalie Dormer

OSOBNOST 31.10.2008 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby měla skutečně 6 prstů, Jindřich by si ji přece nikdy nevzal a nikdy se do ní tak bláznivě nezamiloval. Dřív byly jakékoliv odchylky na lidském těle znamením Ďábla a znakem čarodějnictví (i třeba pouhé větší znaménko). Takže kdyby vážně měla více prstů, nikdy by ji nechtěl za svou královnu - už jenom kvůli veřejnosti (co by si o něm asi pomysleli...) *1*

    Někde jsem četla, že má na nějakém portrétě namalovaných 6 prstů, jenže se pak zjistilo, že šestý prst jí byl přimalován po všech těch obviněních z velezrady a čarodějnictví. Bylo to prostě všechno promyšlené a cílené proti ní:/
  • Všechno nejlepší :)))
  • Tak proč to sem píšeš a chodíš na její profil *1*
  • a prej si teď oholila půlku hlavy to je kr*va co? *12* *11* *12* *16* *12*
  • všechno neeej *14* *14*
  • A co vás přivedlo na její profil? :)
  • polydaktilie - více prstů
  • Hraje...ale je spíš divadelní herečka :-) Její kvality by bylo do televizního hraní škoda, když umí hrát perfektně naživo, bez stovky pokusů :)
  • Pochybuji, že trpěla polydaktylismem :-) Bylo to nařčení, které nebylo nikde dokázáno a potvrzeno, pouze mělo nahrávat jejímu obvinění z čarodějnictví.
  • Proboha, nauč se nejdříve pravopis a pak teprve začni psát do veřejných diskuzí. Stydím se za takové lidi :-( Než něco publikuješ, přečti si po sobě svůj text a zamysli se nad tvrdým a měkkým "i".
  • Natalia Dormer hraje také v seriálu Hra o trůny, herečka neni špatná, viděla jsem ji jen v těchto dvou seriálech a v obou zrovna hraje docela mrchy což je určitě snažší...třeba jako herečka ještě někde pořádně zazáří ale taky záleži kdo ji obsadí. Hodně štěstí v kariéře Natalie...nevím jaký je její charakter ale podle toho ji ten kdo ji nezna ani soudit nemuže...tak držím palce Nat
  • Natálka je úžasná herečka moc ji obdivuji za její výkon v Tudorovcích, mám od ní dokonce autogramy s věnováním zbožnuju jí *14* *14* *14*
  • jjannissekk
    TeĎ mě všichni ukamenují! *1* Ale já tuhle ženskou vyloženě nemůžu vystát. V čemkoliv jsem ji viděla... hrůza a děs. Nikdy mi sympatická nebyla, není a nebude! *1*
  • Když chceš bejt za chytrou, tak se nejdřív nauč historii. Anně Boleynové se říkalo též Ann Bullenová. Myslíš si jak ses nasmála ale spíš trapas co.
  • ten životopis je skopírovanej z wikipedie *10*
  • Re: natalie je užasná

    Nechal ji popravit, protože mu nedokázala dát syna (Dnes už se ví, že pohlaví dítěte záleží na muži). A tímhle ho začala štvát a potřeboval se jí nějak zbavit. Jenomže královnu nemohl dát popravit jen tak a proto ji obvinil z cizoložství, incestu a čarodějnictví (tvrdil, že ho očarovala a proto si ji vzal). Ale Anne Boleyn se mi stejně líbila nejvíc, zvlášť v podání Natalie, kde je neskutečně nádherná, ale Anne údajně měla na jedné ruce 6 prstů.
  • Re: Re: Re: Re: Re: Jéééé

    Tak to je ta největší blbovina, co jsem slyšela. Studuji historii na VŠ a tvůj třídní by si měl oprášit dějiny....Jane a těhotná v době života Anny? *1*
  • Narozky

    Natálce všeeeeeeeeeeechno nejjj :) skqvělá herečka!!!! *4* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • B-day

    V5šechno nej, Nat! Anne Boleyn 4 EVER!
  • Natalie

    Je to krásná žena a v tudorovcích byla úžasná! Doufám,že ji brzo uvidim ještě v nějakém pěkném filmu:)
    Zajímalo by mě,jakou povahu má v reálu:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit