Přejít na výpis diskuzí

Natalie Dormer

OSOBNOST 31.10.2008 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Natalie

    Jindřich (Henry) měl celkem šest manželek.. a s tou druhou otázkou... Nataliina nejslavnější role je právě v Tudorovcích, takže si ji asi s někým pleteš =)
  • Naty

    Ahoj zajímalo by mě proč tady nemá ve filmografii že hrála v seriálu Tudorovci?
  • mal.lketka03

    Re: krasna

    je moc krásníá a ze všech jeho manželek jeprostě nejhezčí...mám jí nejradši
  • krasna

    Natalie se mi hrozně líbí v Tudorovcích, dle mého je prostě nádherná ;) navíc má netuctovou tvář, prostě dokonalost sama ;)
  • Re: Natalie

    Nejdřív se nauč dějiny. Jindřich VIII měl jenom 6 manželek.

    Anna byla popravená, proto že se jí prostě chtěl zbavit. Zoufale toužil po synovi a ona přes svoje sliby mu ho nedala. (dnes všichni víme, že za to si mohl sám) Navíc se diskutuje, že trpěla jakousi krevní nemocí, která by se sice dneska dala léčit, ale tehdy ne. Tím pádem dokázala donosit pouze 1 dítě. Hold měla smůlu, že to byla dcera, kdyby se narodil syn možná by bylo všechno jinak, ale možná taky ne...
    Po jejím třetím potratu, kdy se prý dítě narodilo jako obluda král pojal podezření, a jelikož mu to pouze nahrálo do karet, obvinil ji z cizoložství, čarodějnictví a spousty dalších nesmyslů. Společně s ní nechal popravit jejího bratra George Boleyna, hudebníka Marka Smeatona, Wiliama Beretona a spousty dalších můžů. Jediné, co Anne dopřál byla francouzská poprava, tedy stětí měčem a ne sekyrou, jak bylo v Anglii zvykem

    Nejvíc mě zaráží, že Jindřich celou dobu toužil po silném synovi, který by po něm převzal vládu. Nakonec mu toto dítě dala právě Anne. Z jejich dcery se stala nejvýznamnější britská panovnice
    Alžběta I.
  • xxtinaas

    Re: Natalie

    sakra tam mám chyb :D :D
  • xxtinaas

    Natalie

    Tudorovci - tenhle seriál mě vážně udivuje. Právě proto, že je podle toho jak to tam tenkrát bylo a chodilo. Úplně mě z toho mrazí.
    Natalie tam hraje skvěle, je to moje nejoblíbenější postava. Štve mě, že ji popravý, ale Jindřich byl pověstný, že měl nějakých 8 manželek a Anna (Natalie) byla "teprve" jeho druhou...
    Btw: Nevíte někdo, kde ještě Natalie hrála? Její obličej a jméno jsou mi povědomí...
  • miley-kiki-cyrus

    natalie je užasná

    natálie je užasná.akorát mě sere že co sem se dočetla že jí nechali popravit to mě nasralo jako hlavně že jí miluje ale hovno udělá fakt.!!!!!!! *10*
  • Re: kunda

    tak od tebe bych se nechala píchat taky *3*
  • Re: natalie

    No první se nauč vyjmenovaný slova *1*
  • Re: Natalie Dormer

    Tak to jsem se nasmála vždycky jsem se smála lidem co si myslí, že o ni všechno ví a napíše takovou hovadinu. *15*
  • avril122

    Fotky

    Ahojky přidala jsme sem nějaké fotky Natalie z Tudorovců a pak z premiér atd... *4*
  • sarah89

    Re: ŠUKAČ

    CO to??
  • Re: Re: Re: Re: Re: Jéééé

    jana nebyla těhotná, když byla Anne naživu!! Otěhotněla až rok či dva po svatbě a korunovaci!!! Zemřela na následky porodu!!!
  • Re: Jéééé

    Jo nehcá na kocni druhý série...tak to totiž i bylo..takhle dopadla...křivě oviněna...a 19.5.1936 v Tower of London sťata
  • Re: Natalie Dormer

    Anna Bullenová?? Nauč se psát jméno Lady Anny Boleynové ;)
  • iviiik

    Re: kunda

    ty jseš fakt ubožák
  • Re: Re: Re: Re: Jéééé

    Hele nedávno jsme to brali znova a v Tudorovcích a anglických dějinách se slušně vyznám. I náš třídní, který učí dějepis a má to v malíčku než ty. Tak to by ten dějepis nemohl učit nemyslíš, říkal a o tom jsme vedli spory, protože jedna holka říkala totéž, ale on říkal, že hlavně proto, že se mu pletla do vlády a samozřejmě máš taky pravdu, protože se mu i začala líbit Jane Seymourová a Anna mu nedokázala porodit syna a navíc Jane už byla těhotná, a protože chtěl, aby bylo dítě legitimní, mudel Annu odstranit.
  • kiki94

    Re: Re: Re: Jéééé

    to neni pravda, popravil jí proto, že už ho nezajímala a chtěl jinou
  • stella

    natalie

    já bych chtěla být tak hezká jako ona.A i když je mi 9 let tak jsem už uvažovala že až budu velká,tak půjdu na plastickou operaci abych vipadala jako ona. *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit