Přejít na výpis diskuzí

Natalie Dormer

OSOBNOST 31.10.2008 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Natalie Dormer

    jeji postava se jmenuje Anna Boleynová... sle jinak souhlas *4*
  • Re: Re: Jéééé

    Nechal ji popravit hlavně proto, že se mu pletla do vlády.
  • ravenxxx

    Re: Natalie Dormer

    heh prej Bullenová ale jinak souhlas *3*
  • Re: Re: Jéééé

    a prý ještě dodneška straší její duch v londýnskem Toweru :P
  • Re: Jéééé

    LOL, však ten serial je vicemene podle skutečne udalosti (až na par nepravdivých maličkostí, že například Jindřich měl sestry 2, z nichž v seriálu je Markéta jakýsi mix těch dvou) a Jindřich nechal Annu Boleynovou popravit i ve skutečnosti. Prostě ho začala nudit a zalíbila se mu Jane Seymourová, tak Annu křivě obvinil z cizoložství a už to jelo...přišla o hlavu
  • dolce vita

    Hej fakt závist ! Být takhle krásná, denně na place líbat Jonathana Rhyse-Meyerse a ještě za to brát slušný prachy, tohle chci taky !!!!!!!
  • terka-fansavril

    Natalie Dormer

    Ahojky,já jí mám ráda hlevně z Tudorovců protože ten seriál miluju a moc se mi tam líbí jako ta Anna Bullenová.A jako ste trapný ty,co tady na ní nadávaj a hlavně jsou trapní ty,kteří tady píšou takový sprosťárny (vy ste asi nikdy neměli pořádnou ženskou ne?)Jako čtou si to tady její fanynky a jako mělo by se tu zavést to,že to budou kontrolovat,protože jinak to jako fakt nejde.....nějaký nadržení panici se tady rozplývaj jako hovada.....raději si válejte kuličku před sebou.......kokoti!!! *16* *8*
  • hannahmiley

    Jéééé

    Slyšela jsem že ji v tudorovcích nechá Jindřich VIII popravit.
  • Wow

    Wow je fakt docela hezká.... *15*
  • ravenxxx

    Re: kunda

    lol *7* *7* *14* *14* *14* *14* *3* *3*
  • kunda

    kurňa kde to jsem, to je v piči, já jsme myslel, že jsem v Budsějkách a nějaký frajer mi treď říkal, že jsem v Praze, já se na to můžu tak vysrat, pač jsem posranej a nevím co si tady mám počít. ani ta piča mi už nechce dát, kurva jedna, teď machruje hérečka v Tudorovcích, ale kdo ji píchal, když chtěla před třemi lety, vole jááá jen jááá a má tu kundnu pěkně mastnou, taky jsem ji projížděl cestou necestou a fakt důkladně, je to prostě kus, co víc mám napsat, tak zas někdy příště Jaryn z Nitry.....
  • Mám blog o natalii

    Mám taky blog o Natalii zatím ještě nemám desing ale brzo to tam rozjedu.Nataliedormer.blog.cz *4*
  • luluvamp

    Re: ŠUKAČ

    ty budeš nějákej inteligent..kolik ti je 5?
  • ŠUKAČ

    SEX,SEX,SEX,SEX,RÁD BYCH JI LÍZAL PIČU ATD.KOUŘÍLA BY MI PENIS MRDAČKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • lamerienda

    Natalie !

    Je strašně moc a netypicky krásná. Líbí se mi v Tudorovcích a je škoda, že nehraje víc.
  • ošukal bych jí...!!

    pěkná kočka,hezky bych jí ošukal....!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1*
  • Vše nej k narozeninám

    Také bych jí chtěla popřát vše nejlepší k narozeninám:) Doufám, že o ní ještě uslyšíme *3*
  • Blahopřání

    Tak já také přeju Natálce, aby se jí dařilo a byla hlavně zdravá!!!!
  • ancuska18

    Re: Natalie is beauty!!!

    Souhlasím. :-) Ale možná s těmi chvalozpěvy na její herecký um bych šetřila. ;-) Ale úžasná opravdu je. *3*
  • stringuszka

    Všechno NEJ

    Natálka má dneska narozeniny a tak bych jí tady chtěla popřát vše NEJ *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit