Přejít na výpis diskuzí

Natalie Imbruglia

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Obraz má pravdu, peníze nejsou v životě vše!! Mě osobně na vzhledu vubec nezáleží, já vnímám více vnítřní krásu osobnosti, šarm a charisma!! A tu Natalia Imbruglia kdysi měla. Byla to kdysi krásně naježená liška v období jejiho klipu k písni "Torn". Rád se na tu lišku dívám, ale její hudba mě v nejmenším vubec neoslovuje a nezajímá, aby bylo jasno.

  • MartinDyntar

    Její hudba mě už neoslovuje a nezajímá, ale rád se na tuto pěknou lišku opakovaně dívám v klipu k její písni "Torn" a nemuže se vynadívat se už na ni, neskutečně krásná moc krásně naježená liška. To jsou věci!

  • MartinDyntar

    pěkně naježená liška s neuvěřitelně krásně naježeným hlasem v písni "Torn". Škoda že mě už zestárla... všichni krásné naježené lišky bohužel už stárnou... mám na mysli Michelle Williams tak jak si ji už pamatuji z "Land of Plenty" Wimma Wenderse, Julliete Binocheovou z "Nesnesitelné Lehkosti Bytí" nebo českou zpěvačku Markétu Irglovou. Jen těch lišek je na mě nějak moc!

  • MartinDyntar

    "Torn". Pěkně naježená liška s neuvěřitelně krásným hlasem, zbožnuji klip k této písni, rád se na ni opakovaně dívám. Krása právě této naježené lišky mě neskutečně dojímá až k slzám. Právě v klipu k této písni. Neskutečně nádherná, fakt krásná liška!!! Až na ty mé postranní umysly jsem doufám téměř ,,v nepohodě." Ale to je normální a lidský. Mám na mysli jak první tak i to druhý...

  • rutenbach

    Torn :-)

    Natalie je super zpěvačka,ale teď už není moc vidět no moc spíše vůbec a to je škoda :-( když byla ještě mladá měla super účes a ona je prostě pekná *3* *14*
    • Re: Torn :-)

      Tento rok byla porotkyní v Australském X factoru a také i v britském, ale pouze jako host. Takže se zas až tak moc neschovává *3* *3* *3*
    • Re: Torn :-)

      Loni na podzim natočila nový album a i jeden klip, k písni Want http://www.youtube.com/watch?v=z7fp mj_2uLU&playnext=1&videos=eaDf2MRWy q4 Párkrát to i hráli v rádiu a v českých i zahraničních hudebních televizích ale doba její největší slávy je už nejspíš pryč. Což je ohromná škoda, protože nejen dobře spívá ale je to zatraceně pěkná ženská.
  • Natálka

    Nádherná, píseň Want je naprosto úžasná. má jedny z nejkrásněších očí... *4* *4* *4*
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nej"""
  • vterinka

    Vše nejlepší!

    Všechno nejlepší k narozkám! :-) *3*
  • Want

    Asi před dvěma měsíci natočila Natalie klip k písni want, z jejího nového alba. Píseň je úžasná a klip je neuvěřitelě sexy, škoda že na hudebních televizích sem ho viděl asi 3x a v rádiu to hrálo tak 5x a to ještě asi v 5:30 ráno. Ale přitom je to v Itálii jedna z nejhranějších písní současnosti. Všem jejím fanouškům asi nezbyde nic jiného než se na něj podívat na tomto odkazu, stojí to zato. http://www.youtube.com/watch?v=z7fp mj_2uLU&feature=channel
  • Nataaal

    Překrásná zpěvačka, vážne je nádherná!! Je to anděl a její hlas je také andělský... *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit