Přejít na výpis diskuzí

Natalie Imbruglia

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Natálka je fajn
    • Re: Imbruglia

      Můj největší vzor, přenádherná zpěvačka. Písně TORN a SHIVER jsou kouzelný. Dle mého názoru nejpohlednější ze všech zpěvačěk či hereček!
      • Re: Re: Imbruglia

        a to jsi me urazila xD
  • Want

    Asi před dvěma měsíci natočila Natalie klip k písni want, z jejího nového alba. Píseň je úžasná a klip je neuvěřitelě sexy, škoda že na hudebních televizích sem ho viděl asi 3x a v rádiu to hrálo tak 5x a to ještě asi v 5:30 ráno. Ale přitom je to v Itálii jedna z nejhranějších písní současnosti. Všem jejím fanouškům asi nezbyde nic jiného než se na něj podívat na tomto odkazu, stojí to zato. http://www.youtube.com/watch?v=z7fp mj_2uLU&feature=channel
  • Nataaal

    Překrásná zpěvačka, vážne je nádherná!! Je to anděl a její hlas je také andělský... *14* *14*
  • to je baba,sqvelá.
  • Bohyně!

    Miluju jí! *14* *3* *4*
  • Je to moc hezka zenska, dobra zpevacka a fajn herecka.
  • hezká

    mě se strašně líbí její tvar obočí a její rty.
  • MartinDyntar

    Její hudba mě už neoslovuje a nezajímá, ale rád se na tuto pěknou lišku opakovaně dívám v klipu k její písni "Torn" a nemuže se vynadívat se už na ni, neskutečně krásná moc krásně naježená liška. To jsou věci!

  • fakt perfektní,naco šáhne,to se jí povede
  • Dasi

    Je to nejlepší a nejhezčí zpěvačka jakou znám!!! a její písníčky se nedají s nikým srovnávat. *4*
    • elle77

      Re: Dasi

      Ahoj,Natalia Imbruglia je dobrá zpěvačka,ale nej není.Ale,je to prostě někdo,kdo se pohybuje na vrcholu a nemůže spadnout,protože je to někdo komu se vše daří.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit