Přejít na výpis diskuzí

Nataša Gollová

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Datum úmrtí

    V jejím profilu je správně uvedeno datum narození,ale špatné datum úmrtí.Nataša zemřela 29.10.1988,tak když je to správně uvedeno v jejím životopisu,tak ne proč v jejím profilu?
  • natush

    chybějící filmy

    Já nechápu, proč tam ten autor osobností nedopíše všechny filmy. Ve filmografii chybí např:(Kantor ideál, Kristián, Roztomilý člověk, Katakomby a Císařův pekař a pekařův císař). *7* Já si myslím že si to paní Gollová nezaslouží. Doufám že to autor už konečně dopíše *15* *1* *15* *1* *15* *1* *15*
  • natush

    Eva tropí hlouposti

    Máte pravdu. Nataša Gollová byla super herečka.Škoda že jsem se narodila až když už byla po smrti *9* Ale její filmy neumíraj. Zítra dávají Eva tropí hlouposti. Moc se těším je to můj nejoblíbenější film s Naškou *14* *3* *14* *3* *14* *3* *14* *3* *14* *3* *14* *3* *14* *3* *14* *3* *14* *3* *14* *3* *14* *3* *14*
  • natush

    dokument

    Ahoj zdravim všechny. Zkoušela sem najít ten dokument o Nataše Gollové a nějak to nejede. Nevíte někdo co je to ten plugin? *14* *14* *14*
  • natush

    Kniha

    za kolik bys mě ju prodal? Odepiš. Díks. Fanynka Natašky Gollové *14* *14* *14*
  • Dokument Nataša Gollová

    Nevíte prosím kde by se dal sehnat dokument o Nataše Gollové.Předem díky.
    • Re: Dokument Nataša Gollová

      Ahoj četla jsem tvůj dotaz a musím říct že jsem taky nedávno nějaký dokument o Nataše Gollové hledala a po delší době jsem ho našla na www.ceskatelevize.cz na ivysílání a osudy slavných pak už ji jen najít. Fakt tam je *4* *4* *4* *4*
  • Dokument Nataša Gollová

    Nevíte prosím kde by se dal sehnat dokument o Nataše Gollové.Předem díky.
  • Hotel Modrá hvězda

    Zítra dávají opět film Hotel Modrá hvězda. Moc se těším. Je to můj nejoblíbenější film s Naškou *14*
  • ...

    Nataša Gollová byla nejen okouzlující žena - byla to nádherná květina českého filmu. Byla opravdová. Takové ženy již zřejmě dočista vymřely...
  • prodám knihu

    Zdravím všechny fanoušky,
    prodám knihu o Nataše od Aleše Cibulky. Cena dohodou. Ozvěte se na mail, j.
    • Re: prodám knihu

      Ještě bych měl knihy o Lídě Baarové, Adině Mandlové, Vlastovi Burianovi, knihu Lesk a bída slavných českých žen, knihu fotografií Český film v obrazech v letech 1898 až 1945. Vše vynikající stav, cena dohodou. pište na mail kontaktprodej@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit