Přejít na výpis diskuzí

Nathan Sykes

OSOBNOST 5.1.2012 
117 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všetko naj naj naj Nath *14* *3*
  • max123verca
    všechno nej <333 *14* *14*
  • Happy B-day :33 :)
  • neurážej 1D někdo je má rád. *16*
  • jj je hezky stota je neni gey jaj ja miluji
  • Já jsem Directionerka...ale poslouchám TW :) každý má rád něco jiného né? takže by bylo super kdyby Directionerky neurážely fanynky TW a naopak:)
  • TW zpívají rádi a nemusí nic dokazovat a 1D jsou komerční pablbi co zpívají to samé.OOO láskomá polib mě a p.ser mi hlavu
  • takže mne sa zda že tu je bitka mnedzi faninkami 1D a TW ale ja skor potešim TW faninky lebo sa prisavam k nim
    • no to hej
    • Pridavas sa k timu najebanich wantitiek
      • natalia.kvakova
        no počkaj ty mna uražať nebudeš aby si vedela
  • twl. jestli tohle je kapela tak ja sem madona ...Jako co dokazali oni ? a co dokazali 1D ?!!!! ´Proč je všichni srovnavate ?!!!!! A že sou 1D buzny ?! no,jasný no twl..skoro všichni mají holky a jeden je zasnoubenej takze ...jo a navíc jako kdyby byli gayové tak jako nejso lidi nebo co ?!! jak vám by bylo kdyby vam nadavalido gayů a leseb !!!
    • Vítej ve světě Directionerů, to nikdy nepochopíš
      PS: nemyslim to zle, sem taky Directionerka :)
  • Nathan je o vela krajší ako členovia skupiny One Direction
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • nejde ot kdo je hezčí ale o to kdo líp zpívá
    • Ty krávo jedna tlusta blba
    • Ti krávo jedna tlustá blbá
    • To sice ne, ale z TW je nejhezčí Nathan, v 1D sou hezký všichni, ale v TW jen on. *3* Sem Directionerka, a vim že sem vyjímkou, když mam ráda TW, né že bych je uplně milovala, ale newadí mi, Nathan je vážně krásnej *14* Když ti tohle přečte nějaká Directionerka tak by mě asi nejradši zabila, ale mě se Nathan vážně líbí :33

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit