Přejít na výpis diskuzí

Nathan Sykes

OSOBNOST 5.1.2012 
117 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holky, všechny tady obdivujete jeho vzhled a hádáte se o to, čí je. Já si o něm myslím, že to je výborný talentovaný, mladý kluk, kterej dostal výbornou šanci být v The wanted. Mimo toho je fakt pěknej a celkově na mě působí sympaticky a mile :). Bydlí v Londýně, kdyby něco.. Přestaňte se hádat, jste jak malý děti :D
  • Holky já ho miluju neni na světě nikdo hezčí než on!! je to můj cukroušek... a holky nezapomeňte jako Wantedky musíme držet při sobě :) a kdyžtak mě followněte na twitteru - @TeamTheWantedCZ :) děkuji a 1D jsou buzny :DD
    • Jo všichni tě určitě chcou follownout..-_-
    • 1D nejsou buzny jsou mnohem lepší než Justin takže
      a alespoň nepomlouval za chrptom jako the wanted
    • drž hubu ty p*čo a pal doprdele sThe Wanted!;DD
  • Nathan je o vela krajší ako členovia skupiny One Direction
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • nejde ot kdo je hezčí ale o to kdo líp zpívá
    • Ty krávo jedna tlusta blba
    • Ti krávo jedna tlustá blbá
    • To sice ne, ale z TW je nejhezčí Nathan, v 1D sou hezký všichni, ale v TW jen on. *3* Sem Directionerka, a vim že sem vyjímkou, když mam ráda TW, né že bych je uplně milovala, ale newadí mi, Nathan je vážně krásnej *14* Když ti tohle přečte nějaká Directionerka tak by mě asi nejradši zabila, ale mě se Nathan vážně líbí :33
  • Moje kamarádka o něm prohlásila, že vypadá jak prase kvůli tomu obočí. Dostala po hlavě panvičkou. -_-
    • Udělala bych to samí *1*
    • To kdybych tam byla já už by se nedožila rána :D
  • Chápu… kazdej ma rad jinou skupinu, jinýho zpevaka či zpěvačku ale nemusíte si tu takhle nadávat ja mám nejradši Nathana úplne ho miluju… ale uznávám ze předtim jsem mela rada i Liama… takze se tu snad hádat nemusíte ne?? :))) :***

    Miluju Nathana… :))) :****
  • vendajula
    1D jsou buzny to oni si začínají, začali prvně pomlouvat The Wanted. A The Wanted jsou lepší porazili 1D v People's Choice 2013. Takže tady nepište nic že The Wanted si začínají. ale Nathan je taky hezkej, ale mě se líbí Max.
    • max123verca
      Mě se líbí všichni ,ale Siva je ten NEJHEZČÍ !! *14* *14* *14*
  • TEN NATHAN je BOŽÍ. JE HEZKEj, nejenže JE I CHYTREJ, MILEJ, ale i talentovanej.
    • Konečne si niekto všimol že je aj TALENTOVANÝ, haleluja! A áno je totálne BOŽÍ! :333
  • Nathan je vážně boooží a takyseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexy
  • Sexy,Cute *14* funny *3* *3* I LOVE NATH *14*
  • Myslíte, že má Nath doopravdy přítelkyni *8* dyštak jí půjdu zabít *1* ;D
    • Jsu s tebou *3*
      I Love Nath *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit