Přejít na výpis diskuzí

Nelly Furtado

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • studentka

    Nelly Furtado je nejlepší zpěvačka co existuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Je SUPER....
  • Je suuuper!!!!

    Nelly Furtado jsem začala poslouchtat nedávno a je fakticky super!!!! *3* Nejlepší song je Say it right a také Promiscous..... *1* ale také Meneater.Jsi supr.Pokračuj dál. *4*
    • Je skvela

      To je super. Najpiesne sú Te Busque, Do it, Say It Right, Maneater, Promiscous a Glow. Možno Showtime. *14*
      Nelly *10* , Rihanna *4* a Stacy/Ferie *5* vládnu speváčkam !!!!!!!!!!! *14*

      *9* *9* *9* *9*
  • juju

    je super a hlavně její novy pisničky fakt super... *3* *3* *3*
  • Fotky

    nevíte proč mně nejdou přidat fotky?
  • nelly

    nelly je super ale avril je lepši *4*
    • dianna114

      Re: nelly

      Jak můžeš takovou super a talentovanou zpěvačku jako je Nelly srovnávat s trapnou Avril!!!!!!!! *13* *5*
      • Re: Re: nelly

        Jen tak mimochodem!!!!!Nelly je super zpěvačka má skvělé písničky ale i já mám radši Avril,protože je dobře bláznivá a prostě super a navíc je rockerka a já rock miluju!!Takže tichO!!
    • Re: nelly

      Nelly je nej nej nej!Avril nemam ráda je všude v časopisech...už je to trapný!=( *9* *16* *8*
    • Re: nelly

      Avril rozhodně neni lepší než Nelly!!!! *16* *16* *16* *16* *8*
  • mám plakát

    mám plakát nelly!!vyměním ho za plakát::
    sarah Michelle gellar nebo Johnny depp nebo Keira knightley nebo freddie prinze jr. nebo TH nebo Vanessa hudgens nebo Zac efron nebo ashley tisdale nebo matthew lilard
  • veru65

    Nelly Furtado

    Nejlepsi zpevacka ma krasne pisnicky a zpiva moc pekne! A taky na svuj vek je moc pekna!
  • amush

    nelly

    prosím vas jak se jmenuje song kde je nelly cely song na plazi a zpiva cely song prosím vas ale
    All Good Things to neni je tam taky chviklu na plazi ale to nemyslim,jestli vite posím pisnite dekuju vam mooc *14*
  • Sbírka

    Měl by někdo zájem o sbírku Nelly?
    Jsou tam plakáty,články,pohled a samolepka foto pošlu a prodám jen v celku tak kdyby ste měli zájem pošlu foto!!A mail:lucibus-buffy@seznam.cz *4*
  • nelly furtado

    je bezva. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit