Přejít na výpis diskuzí

Nicholas Rogers

OSOBNOST 31.12.2006 
474 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ferrantte

    Však je strašne pekný??? *3* *14* *16* *14*
  • pomoc

    neviete niekto ako sa môžu pridavať sem iné dokumenty ako obrázky a videá???? *9* *9*
    • Re: pomoc

      Obrázky můžeš přidávat až po přihlášení *5* Odkazy a videa se přidávaj normálně, máš tam přece link *3* Stejně tak jako životopis *14*
  • I love NR

    on je sexoooooooooooooooooooooooooooš a tak pre moju mamku by bol celkom super.... *5* *5* *14* *14*
  • sexi

    on je peeeknyyyyyyyy *14* *14* len vazne je stary...skoda *9* *9*
    • Re: sexi

      Starej? *8* *16* Normál néé *3* Ani mladík ani stařík *5*
  • SEXOOOSKO

    kua...tak takto sexi chlapa som este nevidela......skoda ze je taky stary *9* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: SEXOOOSKO

      Jestli ti je 12 let tak chápu, že je pro tebe starej *5* Já na ním slintala už v 90.letech, kdy byl ještě mladík *4*
      • Re: Re: SEXOOOSKO

        asi tak...ja taky...pomatuju si kdyz to byla novinka ten serial..=) *14*
        • Re: Re: Re: SEXOOOSKO

          já taky, mohlo mi bejt tak okolo 10 let.. *5*
  • RE

    Fakt musim povedat,ze je to krasny chlap.Je v nom nieco nebezpecne a tajomne...zavidim tej babe v piratoch :P neviete niekto ci je zenaty ?? :P
    • Re: RE

      Tak to tedy vážně není *3* *14* *14*
  • .....

    on je uplne bozsky!!!!!! *16* od PIRATOV som sa nemohla odtrhnut cely cas a na tu rozprawku de hral tarabasa som sa pozerala tez len kvoli nemu :))) sa mi zda ze z australie su sami super people (kdo fandi McLeodkam wie o com tocim )..newiete nahodow oficialnu stranku alebo aspon zivotpis??? pls welmi bi mi to helflo :)
    • Re: .....

      Tak jsem teď brouzdala po netu a vážně žádný odkazy *9* kde nic tu nic... Jedinej dostupnej životopis o Nickovi je v současnosti na IMDb *3*
    • Re: .....

      No dříve těch odkazů o něm bylo víc, co sem o něm četla, byl odmala pěkný kvítko *1*
  • sexy

    no to je fakt kus to čumim..jé takovýho mít doma to jsem pořád na něm *15*
  • skoda.......

    skoda, ze sa taky chlap nenarodil o nieco neskor a o nieco blizsie ku Slovensku *3*
  • njn

    No jo... Nicholas je fakt totální borec... je takovej... nevím... nemůžu soudit... já jsem holt magor do chlapů s dlouhými vlasy... jak má kluk dlouhý vlasy tak už rengenuju... :D Ale Nicholas vypadá fakt úžasně... Na Fantagiro jsem se dívala asi jen kvůli němu... ten co hrál Romualda (nemůžu si vzpomenout na jméno) byl taky dobrej... ale Tarabas... oh yeah!!! *14* A udivilo mě... on je fakt původně australan??? to teda koukám... další pěknej australan... teda... *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit