Přejít na výpis diskuzí

Nicholas Rogers

OSOBNOST 31.12.2006 
474 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !!!

    Najsexi chlap, akeho som kedy videla!!!
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO PROSIM NEKDY NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
  • fetak a bisexual

    Nicholas celkem ujde, ale nechava se pichat i od chlapu, coz je v teto btanzi uplne normalni a fetuje jak divej, coz je vlastne taky normalni. Ale ja bych s nim nechtela mit nic spolecneho, jeste bych chytila nejaky filcky (v lepsim pripade) nebo pohlavni chorobu (v tom horsim pripade). Moc me na tomto foru tesilo. Paa *3*
    • Re: fetak a bisexual

      sexovat=uzivat si zivota *3*
      • Re: Re: fetak a bisexual

        sexovat s kazdym=brzy chcipnout na pohlavni chorobu(y)
  • něco sem našla

    přes google sem našla nějaké stránky s krásnýma fotkama nicholase - http://nick.fatal-attraction.org, jsou jich tam mraky.je to prostě krásnej ďáblík:-) *5*
    • Re: něco sem našla

      Hele broucku, nektery ty fotky jsou v dost spatne kvalite, ale jinak to ujde.
  • web site

    Neviete mi prosiiiim niekto poradit aka je oficialna stranka Nicholasa? Kedysi som to nasla /a viem, ze bola super!/ ale teraz s tym mam problem... Dakujeeeem!!! *8* *14*
    • Re: web site

      jo drive se dalo najit na Nicka hodne odkazu i fotek, ale ted skoro nic je to skoda je fakt krasnej
  • Tajemny, tajuplny, demonicky

    Ale je uz docela starej.
    • Re: Tajemny, tajuplny, demonicky

      Ty si strivko *8*
  • Nicholas Rogers

    Ahoj mě taky Nichola s Rogers přitahuje, je velice tajuplný.
    • Re: Nicholas Rogers

      *1* Nyo mě vždycky tak nějak přitahovali tajemní muži, a Tarabas.. to je přímo magnet. *1*
  • nechapem co ma na tom tak pritahuje
  • souhlasím

    Plně souhlasím, je to krásnej chlap, můžete o něm něco napsat? Nějaký životopis a další filmy... *3* *4*
  • Tohle je skvělý (a hlavně nádherný herec- v Pirátech byl k sežrání...). Fotek je tu celkem dost, ale chybí mi tu životopis, škoda... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit