Přejít na výpis diskuzí

Nick Carter

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adinka21

    DJ skupiny bsb facebook

    Ahoj holky jdu vás malinko potěšit pokud chcete ýt ve spojení s kluky z bsb at už Nick,Howie,Brian,AJ a kdo máte facebook učet mužete si přidat do přátel právě DJ bsb byl i v Praze zde je odkaz http://www.facebook.com/LaniAkea?ref=mf určitě ho potěší pár lidi z Česka!Mužu vám říct že DJ byl nadšenej u nás a chtěl by přijet zase a klukum se tady taky moc líbilo *3* Tak snad jsem potěšila vás mějte se hezky a fanděte Nickovi je boží kluk! *3*
  • martina81

    Narozky

    Ahoj, tak už nám Nick vstoupil mezi 30- cátníky, mě a ségru to čeká za rok, pomatuji si ho jako 16-cti letého *4* *14* ..
    Přeji mu vše néj hodně štěstí, zdraví, lásku a pohodü *4*
  • brumlinka

    Nick

    Miluju Nicka je uplně úžasnej!!!!! *14* *14*
  • pavlusenka89

    Viděla jsem ho:D

    ááááááá lidi byla jsem na jejich koncertu a nick je úplně nádhernej...jsem z něj byla hotová:D v bratislavě jsem na nich byla,jela bych i do prahy,ale nebyl čas ani peníze....ááá doufám,že zase přijedou a to si potom nicka vezmu domů:D:D:D
  • CD NOW OR NEVER

    Sháním Nickovo cd Now or never,jestli ho mate ozvěte se prosim tel:777823001,email:david1dvorak@se znam.cz
  • ahojky

    ahojky,já toho kluka žeru *14* nevíte někdo jestli má nějakou přítelkyni?já jsem slyšela jen o Paris a ta se k němu teda nehodila....jinak mu taky přeju všechno nej k narozkám *14*
    • adinka21

      Re: ahojky

      Ahoj holky asi vás zklamu ale nick má přítelkyni už dlouho jmenuje se Lauren Kitt:-)Nick je skvělí klučina znám se od Nicka s maminkou a z jeho setrama a přáteli všechny jsem poznala na facebooku a vím o nickovy vše dokonce jsem videla jeho oslavu v las vegas ted z 29.Ledna fakt pecka nick si to uzil on to potřeboval protoze jsou v Japonsku a jeste maji toho před sebou hodně.Pokud máte pro nicka vzkaz pište a ja to ráda předám *3* Ale jsem tady aby jsem vám řekla že je zájem opět o koncert bsb u nás,ale ted zálezi na bsb manager zda nabídku prijme a jaký maji podmínky.Vim jen to že klukum se tady líbilo a a litují toho že sem nepřijely před 10 lety!:-)A musíte doufat že když se nám podaři bsb usporadat koncik aby přislo mnohem víc lidi pac 5000 lidi je hodne malo:-(Tak to je zatim vse a fandete dal a at zde je vic a vic fanousku !Mějte se krásně Ahoj
  • HAPPY BIRTHDAY

    přeju mu všechno nejlepšííí k narozkám!!! *14* *14* *14* *1*
  • Hello,

    Hello,
    How are you? I saw your profile today at (www.osobnosti.cz)and feel like contacting you.
    I feel we may become matches (tessy_400kuru@yahoo.com ) is my contact. Kindly make a contact if you are interested, so that i can send you my picture for you to know who iam meanwhile my name is Tessy. I will appreciate it if you give a good responds.Thanks and remain blessed.
    (Remember the distance,color or age does not matter but love matters alot in life)
    have a nice day.
    your in love tessy kuru.


    Ahoj,
    Jak se máš? Viděla jsem váš profil dnes (www.osobnosti.cz) a pocit, že Vás kontaktovat.
    Cítím se nám může stát zápasy (tessy_400kuru@yahoo.com) je můj kontakt. Laskavě vytvořit kontakt, pokud máte zájem, takže i vy můžete posílat na můj obrázek, abyste věděli, kdo iam mezitím jmenuji se Tessy. I oceníte, pokud budete dávat dobrý responds.Thanks a zůstat požehnal.
    (Vzpomeňte si na dálku, barvy či věku nezáleží, ale láska hodně věcech v životě)
    Hezký den.
    Váš v lásce tessy kuru.
  • koncert BSB se student agency!!!

    Pojedete s námi,juknout se na Nicka?=)

    http://www.studentagenc y.cz/mainpage.php?switch=102994
    • Re: koncert BSB se student agency!!!

      Ahoj, tak do toho bych fakt šla.. *3*
      • Re: Re: koncert BSB se student agency!!!

        Ahojky, pojeď, čím víc tím líp, já např. jedu sama, tak se přidej, odjíždím z Brna. Rozjedem to! BSB nej nej a NICK forever!!! *14*
        • Re: Re: Re: koncert BSB se student agency!!!

          Já jsem taky z Brna, tak to je super *3*
          • Re: Re: Re: Re: koncert BSB se student agency!!!

            Ahoj Pavli, no super, tak pak dej vědět, jestli fakt jedeš, pošlu ti na e-mail číslo na mě. Já jsem z Ostravy, ale z Brna to mám nejblíž *15* . Tož zatím!
            • Re: Re: Re: Re: Re: koncert BSB se student agency!!!

              Spíš doufám, že budou mít ještě volno v autobuse. Ty už to máš koupený? *4* Ale bude to bomba akcička *1*
  • nick

    nick je upe pekny jak neco..a eho bracha aaron jak by smet..:D *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit