Přejít na výpis diskuzí

Nick Carter

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všetko najlepšie k tvojim narodeninám Nick
  • Holka prve se nauč psát příjmení Briana a pak komentuj
  • Každýmu se líbí někdo jiný a pokud vidím taky ti nikdo nevycita ze silis po Brianovi já taky zboznuju Nicka a coooo není to trestný a věřím ze potkat Nicka na ulici bez všech posádky se stejně na zadek jako ta co po něm sílí!!!!!!! TOT můj názor a mimochodem všichni jsou skvělý každý ma svou úlohu v písní jinak by píseň nebyla takže stojí plyne všichni kluci jsou perfect and sexy mans :-) :-* :-*
  • To je Dobře přeju mu dobrou ženu a vše nejlepší jemu životu ale s tejnak mám Briana Nejradči je sladkej kdy by byl Mladej tak by jsem ho objala. *1* *1* *1* *1* *1* *2* *2* *2* *15* *15* *15* *4* *4* *7* *7*
  • Nick se před pár hodinami oženil! *4*
  • Brian je lepší a víc hezkej než Nick. Briana mám nejrači než toho vašeho Nicka holky protože je blondák Brian je pupu než Nick fujj.Brian Littell Love *14* *14* *2* *1* a Nick *10* *10* *16* *16* *6* *6*
  • Nick Je super štasné narozky *14* *14*
  • všechno nejlepší
  • Happy Birthday Nick!!!! I *14* U
  • martina81
    Happy Birthday Nick *14* *4*
  • martina81

    Happy birthday

    Happy birthday Nick *14* *4*
  • stankova.lidka

    narozeniny

    Včechno nejlepší k narozeninám Nicku *4*
  • nickk

    je tak kráásnej *14* miluju ho!!
  • adinka21

    DJ skupiny bsb facebook

    Ahoj holky jdu vás malinko potěšit pokud chcete ýt ve spojení s kluky z bsb at už Nick,Howie,Brian,AJ a kdo máte facebook učet mužete si přidat do přátel právě DJ bsb byl i v Praze zde je odkaz http://www.facebook.com/LaniAkea?ref=mf určitě ho potěší pár lidi z Česka!Mužu vám říct že DJ byl nadšenej u nás a chtěl by přijet zase a klukum se tady taky moc líbilo *3* Tak snad jsem potěšila vás mějte se hezky a fanděte Nickovi je boží kluk! *3*
  • adinka21

    Re: ahojky

    Ahoj holky asi vás zklamu ale nick má přítelkyni už dlouho jmenuje se Lauren Kitt:-)Nick je skvělí klučina znám se od Nicka s maminkou a z jeho setrama a přáteli všechny jsem poznala na facebooku a vím o nickovy vše dokonce jsem videla jeho oslavu v las vegas ted z 29.Ledna fakt pecka nick si to uzil on to potřeboval protoze jsou v Japonsku a jeste maji toho před sebou hodně.Pokud máte pro nicka vzkaz pište a ja to ráda předám *3* Ale jsem tady aby jsem vám řekla že je zájem opět o koncert bsb u nás,ale ted zálezi na bsb manager zda nabídku prijme a jaký maji podmínky.Vim jen to že klukum se tady líbilo a a litují toho že sem nepřijely před 10 lety!:-)A musíte doufat že když se nám podaři bsb usporadat koncik aby přislo mnohem víc lidi pac 5000 lidi je hodne malo:-(Tak to je zatim vse a fandete dal a at zde je vic a vic fanousku !Mějte se krásně Ahoj
  • martina81

    Narozky

    Ahoj, tak už nám Nick vstoupil mezi 30- cátníky, mě a ségru to čeká za rok, pomatuji si ho jako 16-cti letého *4* *14* ..
    Přeji mu vše néj hodně štěstí, zdraví, lásku a pohodü *4*
  • brumlinka

    Nick

    Miluju Nicka je uplně úžasnej!!!!! *14* *14*
  • pavlusenka89

    Viděla jsem ho:D

    ááááááá lidi byla jsem na jejich koncertu a nick je úplně nádhernej...jsem z něj byla hotová:D v bratislavě jsem na nich byla,jela bych i do prahy,ale nebyl čas ani peníze....ááá doufám,že zase přijedou a to si potom nicka vezmu domů:D:D:D
  • CD NOW OR NEVER

    Sháním Nickovo cd Now or never,jestli ho mate ozvěte se prosim tel:777823001,email:david1dvorak@se znam.cz
  • ahojky

    ahojky,já toho kluka žeru *14* nevíte někdo jestli má nějakou přítelkyni?já jsem slyšela jen o Paris a ta se k němu teda nehodila....jinak mu taky přeju všechno nej k narozkám *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit