Přejít na výpis diskuzí

Nick Carter

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HAPPY BIRTHDAY

    přeju mu všechno nejlepšííí k narozkám!!! *14* *14* *14* *1*
  • Hello,

    Hello,
    How are you? I saw your profile today at (www.osobnosti.cz)and feel like contacting you.
    I feel we may become matches (tessy_400kuru@yahoo.com ) is my contact. Kindly make a contact if you are interested, so that i can send you my picture for you to know who iam meanwhile my name is Tessy. I will appreciate it if you give a good responds.Thanks and remain blessed.
    (Remember the distance,color or age does not matter but love matters alot in life)
    have a nice day.
    your in love tessy kuru.


    Ahoj,
    Jak se máš? Viděla jsem váš profil dnes (www.osobnosti.cz) a pocit, že Vás kontaktovat.
    Cítím se nám může stát zápasy (tessy_400kuru@yahoo.com) je můj kontakt. Laskavě vytvořit kontakt, pokud máte zájem, takže i vy můžete posílat na můj obrázek, abyste věděli, kdo iam mezitím jmenuji se Tessy. I oceníte, pokud budete dávat dobrý responds.Thanks a zůstat požehnal.
    (Vzpomeňte si na dálku, barvy či věku nezáleží, ale láska hodně věcech v životě)
    Hezký den.
    Váš v lásce tessy kuru.
  • Re: cz stránka

    CZ stránky sou super. Dík za tip.
  • Re: Re: Re: Re: Re: koncert BSB se student agency!!!

    Spíš doufám, že budou mít ještě volno v autobuse. Ty už to máš koupený? *4* Ale bude to bomba akcička *1*
  • Re: Re: Re: Re: koncert BSB se student agency!!!

    Ahoj Pavli, no super, tak pak dej vědět, jestli fakt jedeš, pošlu ti na e-mail číslo na mě. Já jsem z Ostravy, ale z Brna to mám nejblíž *15* . Tož zatím!
  • Re: Re: Re: koncert BSB se student agency!!!

    Já jsem taky z Brna, tak to je super *3*
  • Re: Re: koncert BSB se student agency!!!

    Ahojky, pojeď, čím víc tím líp, já např. jedu sama, tak se přidej, odjíždím z Brna. Rozjedem to! BSB nej nej a NICK forever!!! *14*
  • Re: cz stránka

    Supr stránečky Kristý, šikulka, jen tak dále!!! Uvidíme se na koncertě:-))), už se nemůžu dočkat! *3*
  • Re: Re: cd

    Ahojky, to by šlo, dlouho jsem tu nebyla:-), napíšu ti na icq ju?! *1*
  • Re: koncert BSB se student agency!!!

    Ahoj, tak do toho bych fakt šla.. *3*
  • koncert BSB se student agency!!!

    Pojedete s námi,juknout se na Nicka?=)

    http://www.studentagenc y.cz/mainpage.php?switch=102994
  • Re: cd

    mam dve doma v originalu..chces si odkoupit?me icq je 378039907PEtra
  • Re: cd

    Ahojky, taky sháním:-(. Už jsi ho sehnala? *7*
  • nick

    nick je upe pekny jak neco..a eho bracha aaron jak by smet..:D *15*
  • cz stránka

    http://www.backstreetmen.estranky.c z/

    České stránky o BSB *4*
  • cd

    Ahojky všem, nevíte někdo kde bych mohla sehnat cd Nicka Cartera - Now or never? Už je to nějaká doba co je na světě a nikde už ho nemaj *9* Dík Monika
  • nick

    já osobně si myslím že je nick od přírody blonďák *15*
  • kecyyy

    jo jasně sandy....možná ted ale za týden..je nejlepší člověk na světě...zamilované faninky miluju,,, *9* *16* *13* říkáš kecy kecy kecičky!!!! *13*
  • The Best

    Tohle je ten nejlepsi clovicek na svete *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit