Přejít na výpis diskuzí

Nick Carter

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The Best

    Tohle je ten nejlepsi clovicek na svete *14* *14* *14*
  • kecyyy

    jo jasně sandy....možná ted ale za týden..je nejlepší člověk na světě...zamilované faninky miluju,,, *9* *16* *13* říkáš kecy kecy kecičky!!!! *13*
  • cd

    Ahojky všem, nevíte někdo kde bych mohla sehnat cd Nicka Cartera - Now or never? Už je to nějaká doba co je na světě a nikde už ho nemaj *9* Dík Monika
    • Re: cd

      mam dve doma v originalu..chces si odkoupit?me icq je 378039907PEtra
      • Re: Re: cd

        Ahojky, to by šlo, dlouho jsem tu nebyla:-), napíšu ti na icq ju?! *1*
    • Re: cd

      Ahojky, taky sháním:-(. Už jsi ho sehnala? *7*
  • cz stránka

    http://www.backstreetmen.estranky.c z/

    České stránky o BSB *4*
    • Re: cz stránka

      CZ stránky sou super. Dík za tip.
    • Re: cz stránka

      Supr stránečky Kristý, šikulka, jen tak dále!!! Uvidíme se na koncertě:-))), už se nemůžu dočkat! *3*
  • nick

    nick je upe pekny jak neco..a eho bracha aaron jak by smet..:D *15*
  • koncert BSB se student agency!!!

    Pojedete s námi,juknout se na Nicka?=)

    http://www.studentagenc y.cz/mainpage.php?switch=102994
    • Re: koncert BSB se student agency!!!

      Ahoj, tak do toho bych fakt šla.. *3*
      • Re: Re: koncert BSB se student agency!!!

        Ahojky, pojeď, čím víc tím líp, já např. jedu sama, tak se přidej, odjíždím z Brna. Rozjedem to! BSB nej nej a NICK forever!!! *14*
        • Re: Re: Re: koncert BSB se student agency!!!

          Já jsem taky z Brna, tak to je super *3*
          • Re: Re: Re: Re: koncert BSB se student agency!!!

            Ahoj Pavli, no super, tak pak dej vědět, jestli fakt jedeš, pošlu ti na e-mail číslo na mě. Já jsem z Ostravy, ale z Brna to mám nejblíž *15* . Tož zatím!
            • Re: Re: Re: Re: Re: koncert BSB se student agency!!!

              Spíš doufám, že budou mít ještě volno v autobuse. Ty už to máš koupený? *4* Ale bude to bomba akcička *1*
  • HAPPY BIRTHDAY

    přeju mu všechno nejlepšííí k narozkám!!! *14* *14* *14* *1*
  • ahojky

    ahojky,já toho kluka žeru *14* nevíte někdo jestli má nějakou přítelkyni?já jsem slyšela jen o Paris a ta se k němu teda nehodila....jinak mu taky přeju všechno nej k narozkám *14*
    • adinka21

      Re: ahojky

      Ahoj holky asi vás zklamu ale nick má přítelkyni už dlouho jmenuje se Lauren Kitt:-)Nick je skvělí klučina znám se od Nicka s maminkou a z jeho setrama a přáteli všechny jsem poznala na facebooku a vím o nickovy vše dokonce jsem videla jeho oslavu v las vegas ted z 29.Ledna fakt pecka nick si to uzil on to potřeboval protoze jsou v Japonsku a jeste maji toho před sebou hodně.Pokud máte pro nicka vzkaz pište a ja to ráda předám *3* Ale jsem tady aby jsem vám řekla že je zájem opět o koncert bsb u nás,ale ted zálezi na bsb manager zda nabídku prijme a jaký maji podmínky.Vim jen to že klukum se tady líbilo a a litují toho že sem nepřijely před 10 lety!:-)A musíte doufat že když se nám podaři bsb usporadat koncik aby přislo mnohem víc lidi pac 5000 lidi je hodne malo:-(Tak to je zatim vse a fandete dal a at zde je vic a vic fanousku !Mějte se krásně Ahoj
  • CD NOW OR NEVER

    Sháním Nickovo cd Now or never,jestli ho mate ozvěte se prosim tel:777823001,email:david1dvorak@se znam.cz
  • pavlusenka89

    Viděla jsem ho:D

    ááááááá lidi byla jsem na jejich koncertu a nick je úplně nádhernej...jsem z něj byla hotová:D v bratislavě jsem na nich byla,jela bych i do prahy,ale nebyl čas ani peníze....ááá doufám,že zase přijedou a to si potom nicka vezmu domů:D:D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit