Přejít na výpis diskuzí

Nick Jonas

OSOBNOST 10.12.2007 
784 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucie.simunova
    Nicku seš úžasnej herec a zpěvák... *3*
  • Nicu je mi vážně moc, moc líto, že spolu nemůžeme chodit prostě tě hrozně miluju, ale já ti v životě přeji hodně lásky a nemusí být jen odemě takže ti přeji, aby sis našel hodnou holku, která tě bude mít moc ráda vážně ti to moc přeju. Jsem češka tady máš ten text anglicky, abys tomu rozuměl: Nicu I'm really very, very sorry that we can not go along just really love you, but I do in life I wish you love and not be just from me so I wish you to find a good girl that you will be glad you do seriously I wish too. I am Czech here's the text in English, you understood:

    can you write something here I go here almost every day I want to write the right answer *14*
    • Stejně to nikdy neuidí;)
  • Taky tě Nicu miluju, ale pravou láskou! *14*
    • gepardice
      Neblbni chodí s MILEY CIRUS .(KDYBY BYL VOLNEJ MÁM ZÁJEM..) *14* *14*
  • I have the high council of the just pity you come on tour in Slovakia., and I'm sorry masses of diabetes. pls do not give me Niaki sheeting where can I find something more about Nick Jonas pls Slovak. dakejem. *7* *3* *16* *13* *9* *14* *3*
    neprekladat v google prekladac
  • Ja a moje sestrenda sme tvoje fanynky
    *14*
  • nicu milujutě celej svuj zivot *14* a porat budu ale ty uz asy nekoho mas no tak hodne stesti pravim jmenem Verca *14* *14* *14* *14* *2* *1* *4* .
  • Je tak roztomilej, že bych ho brala jako plyšáka kterého bych objímala pořád dokola. *14* *14* *14* *14* *4* *3* *14* *14*
  • Promin moc,včera jsem to nestíhla.Moc moc přeji všechno nejlepší k narozeninám.
  • všeeeee nejjjj :)
  • Všechno nejlepší k Tvým narozeninám Nikouši *1* *2* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit