Přejít na výpis diskuzí

Nick Jonas

OSOBNOST 10.12.2007 
784 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • badinka

    Nick

    *14* *14* *14* *14* je to strašnej miláček strašně krasnej atd... miluju *14*
  • sharpay-fabulous

    nick

    NICK je neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • kacenka1jb

    UZhOO__!

    Ejaa__NIkIsHEKK_UpNECc UZHoo__
    PLoStE K SpApAnIi_uPNEC SVathOUSkEYy *14*
    UPNEC LOStOMIloUSkEYy__kUSiik
    *3* *14* *14* *14* *14* *14*
    uPNeC ZHerUU hooooO....mOSKooo
    MUSkooo *14* *14*
    • kokoska26

      Re: UZhOO__!

      nejsi jediná kdo o žere-nech mi aspon kousek! *1* *14* *14* *14* *14* *14*
  • petra.roxy

    miluju te

    je fakt nej -lepsi
    -hezci
    -dokonalejs
    ¨-vsechno dobry:-) *14*
  • kacenka1jb

    koncííík

    ejik newithe eti budou mit u nas koncert??...jestli jo pls. napiste mi vzkazííkk moskoo fam dekujuu...ploste milujem vsechny co enmay nic ploti nemuuu .... *14* *14*
    • negri.baju

      Re: koncííík

      Zatim u nas koncert neplanujou...treba jednou...musite hlasovat na webu Brava...tam je anketa, kterou kapelu chceme aby k nam prijela....zatim to je Tokio Hotel 36% US5 36% a Jonas brothers 28%....ale jonas brothers se lepsej a TH a US5 klesaj dolu, tak honem honem, at jsou 1.!!!ale az k nam jednou zatoulaj, tak urco nebudu chybet... *3*
      • mak.mak

        Re: Re: koncííík

        jé tak to tam běžím *14*
  • kacenka1jb

    UpNECc VSaDOuSKEY

    NIiKIsEk__PLosTE UpNEc LOstOOmILoUSKEY_ *14* *14* __upNeC THy JehOO OSiSkaaA__ *3* *14* UPNec NADheRAa__On__PLosTE NEjHezččí__NEJLEpsšííI__NEjHEzččí HlasEEkk__upNEc HO MIlUJjem :o* *14* *14* *3* *14* *14* *4* *14*
  • Láska

    Je prostě rostomilej mazlíček malinkej že jo *3* *14* *14* *3*
  • negri.baju

    bloodsugar...chjo...ČTĚTE!!!

    Ahojky....Nick je fakt kraaasnej, ale je mi ho straasne lito kvuli ty cukrovce...oupe jsem se rozbrecela, kdyz jsem se o tom dozvedela..:(...hned jsem si potom zadala do vyhledavace cukrovka 1. typu....psali tam, ze se na to neumira, ale ze se az do smrti musi davkovat denne inzulin...tak nevito o tom neco...jestli na tech strankach psali pravdu....cukrovka 1. typu...vim, ze kamos ma taky cukrovku, ale 2. typu, a ze asi ve 30 zemre..... *9* ....je to skoda ..je to fajn kamos...
    • Re: bloodsugar...chjo...ČTĚTE!!!

      urcite neumre...1. typ je fajn..ako moja babka ma od 12. 1. typu a ma 80 a je cula a v pohode tak neplacte..mne to pride ako napr bezlepkova strava...proste daco s cim sa da dost lahko zit
    • mak.mak

      Re: bloodsugar...chjo...ČTĚTE!!!

      má cukrovku 1. třídy co jsem slyšela .........
      • badinka

        Re: Re: bloodsugar...chjo...ČTĚTE!!!

        máš pravdu
    • kacenka1jb

      Re: bloodsugar...chjo...ČTĚTE!!!

      EJAa THAQ Tho massS BLby__E MI LItho TFyho KAmOSE__a NEWim Eti THo Je PLAvDa Aek PISe se THo V JEho DOTAzníKU tak NEwim ... Aek PLEYk JEho nEjoBLiBEnEjSi PItI bYLA colA__A Ted MUSi MIt Colu light nebO NeCo TKyVYho__TAk Aek JAko Zhe JEhho OBl. JIDlo Je SteaK THAq THo JE DiFNy a VUkROVA VAta A CokOLAdOva ZMrzka..tak jako newim zhe aek moe kamoska ma taky 1typu a nesmi jest thu cukrovou vatu a stea tak newim :-)
  • Lafuju the

    Nick je ten nejhezci klucik pod sluncem *8* *14* *14* mam hodne jeho plakatu *14* ze uz nwm kam je dat *3* moc rada bych ho widela na zivo a pokecala si s nim*14* *14* ale bouzel to asi newyjde no... *9* mam ho muc rada *14* *14*
  • _terinqa_

    SlaďOušek!!

    OOu úplně jekrásnější nejroztomilejší a nejnadanější ze všech!!....teda lííběj se mi všichni ale když slyšim nicka mluvit,zpívat nbo smát se začne mi tlouct srdce,stahuje se mi žaludek a mám i husíí kůži a nejvíc mě štve že ho nikdy v životě nepoznám *9* někdy se mi z toho chce brečet...fakt je mi too někdy moc líto...skoro každej den se mi o nich zdáá někomu se může zdát že sem nákej magor jo ale asi ho fakt miluju *14* a nikdy se to nezmění!!
    ♥nick jOnas♥
    4rever!!
    • je ten nejjjjjj

      hoj lidi... možná si řeknete že jsem divná ale......
      Prostě já na Nickovi obdivuju všechno, a když ho tak proberete nemá chybu.
      má ten nejnádhernější hlas který jsem kdy slyšela,hraje skoro na každý nástroj ani jeho ůsmněv nemá chybu a je taaaaaaaaak krásnej a sladkej.
      Já sice vím že pro něho jsem jenom fanynka ale on je pro mně víc... On je láska mého života. já vím že se s ním nikdy nesetkám ale už jsem se s tím smířila. Ale je fakt škoda že se nepřijedou podívat do čech, možná by se jim tu líbilo njn .... plostě škode že tady u nás nebudou mít koncert *9* *9* *9* *9* ale stejně by bylo nemožný abych sem se s ním nějak setkala . Jo Jo fanynky Nicka jonase se s tím musí smířit že s ním chodit nebudou. *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit