Přejít na výpis diskuzí

Nicki Minaj

OSOBNOST 15.2.2010 
298 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nicki je skvělá !! *3*
  • *15* http://marisinamoda.blog.cz/ *14* JUKNĚTE!!!
  • Nechápu proč se hádáte Gaga se mi nikdy nelíbila a ani nikdy nebude ale teť mam radši nikoho koho neznáte ale já to nejsem vi nicki hrajete si na bůhví co ste fak fakani a ste k ničemu ste nuli. *16* *9* *10*
    • MÁŠ NĚJAKEJ PROBLÉM?!!!! Proč nám to jako cpeš že se ti nelíbí Lady Gaga?!!! Lady Gaga je skvělá a já jí milujuu!!!♥♥♥ A mimochodem, neměla bys spíš tady komentovat Nicki Minaj, když je tohle profil Nicki Minaj???...... *16*
    • komu hovoris fakan *16* pozri sa na seby a mimo. kazdy moze mat svoj nazor *16* a ten na teba radsej nehovorim pretoze nekritizujem vsetko tak ako ked som si pozerala ten tvoj koment na LADY GAGA kto si myslis ze si urcite su lepsie nez ty uz iba s tvojich komentarov vypliva negativita *16* *16* *16* *10* *10* *10*
    • ty jsi na hlahu ty chces asi fackupico prosc tady vakladas o lady gaga kdys to je uplne nekdojiny tak laskave zavri tu svoji smradlavou hubu a mluv slusne jo a nedelej ze sebe zajimavou protoze zajimava nejsi
  • Nicki Minaj je bajecna Gaga,taky tak co ma bejt osobne mam radsi Minaj ma hezci pisnicky!
  • Jááj! vy ste tak všichni .. no radši nic! Verů nebo jak že se to jmenuješ.. Ona řekla svůj názor! Víš co jdi do prd*** ! je fakt vidět jak moc jsi inteligentní.. bráávo! *3*
    • Já řekla svůj názor, jdi si tam sama. Tvá výška inteligence ti nesahá ani po kotníky *3* *3*
  • Nicky je nej raperka a spěvačka *1*
    • ilja1996
      Souhlasím *1*
  • Lolinka29
    Nicki je prostě Best a nenávidim ty vaše komentáře jako je Fuj atd . :)
  • nehadejte se kazdy ma rad nekoho jineho!!!! *16* *13*
  • no ale tyhle dvě vůbec nemúžete porovnávat když májí každá uplně jinej styl.nicki zpívá tohle a gaga zase tohle a co vy víte třeba tu písničku neukradla...media toho nakecaj...blah blah blah... *16*
  • ilja1996
    Nicki Minaj je královna rapu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit