Přejít na výpis diskuzí

Nicki Minaj

OSOBNOST 15.2.2010 
298 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oelli
    Happy Birthday!!!
  • Nicky je nej raperka a spěvačka *1*
    • ilja1996
      Souhlasím *1*
  • Nicki je skvelá!Ak sa vám nepáči na čo leziete na jej profil? Chápem,je to váš názor ale na čo? To že si dala spravť plastiku je jej vec. To znamená že nie je človek? Prečo by nemala byť? Aspon niečo dokázala a nie ako poniektorý čo vedia len hejtovať a sedieť za počítačom -.-
    • Nezlobte se na to, co jsem o Nicki napsala. Já vím, že je skvělá rapperka, ale nemusí se celou dobu před kamerami chovat tak vulgární. Nejprve z ní byla Barbie a nyní ji každý přezdívá Anaconda. Uznávám, s tou plastikou jsem to přehnala, je to její věc. Ale za to, že šla na potrat a nelituje to se na ni zlobím. Podle toho, co říkala na to velmi vážný důvod neměla. Kebyze není Nicki taková slavná, možná byste ji vnímali trochu jinak.
  • :) je skvělá raperka 8) *14*
  • št*tka fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj bléééééééééé
    *12* *12* *11* *10* *13* *9* *8* *16* *7* *7* *12*
  • Mam ji rada!"jenom to znamení je blby!'proc není stir!?/
  • existuje vůbec nějaká fotka s Nicki Minaj, kde by na měla na sobě všechno potřebné oblečení??
    asi ne fůůůůůůůůůůůj, asi se pobleju. hnus
    *11* *12* *11* *12*
  • Nicki Minaj je bajecna Gaga,taky tak co ma bejt osobne mam radsi Minaj ma hezci pisnicky!
  • Nicki Minaj má hrozně velký prsa a zadek,je to až hnusný.Mě se popravdě moc nelíbý.Asi teťka urazim její fanoušky ale je to pravda. *16* *16*
    *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • Tak,na jednu stranu je to fakt pravda,protože by byla určitě mega hezká,kdyby to všechno tak NEPŘEHÁNĚLA...Jinak... hlavní je,že má super hlas a písničky.....Ale podle mě nikoho neurážíš...protože asi každý musí vidět,že je ,,to,, fakt nepřirozený...
  • myslim ze nicki skvele zpiva a ma dobre pisnicky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit