Přejít na výpis diskuzí

Nicki Minaj

OSOBNOST 15.2.2010 
298 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • b*tch *12*
    • jo to seš ale ty a nee nicki!!! :p souhlasím s tebou love007:))
      • Emilidzex
        souhlasím taky s love007 já mám ráda nicki je boží ultra mega nejsuprovější na světě a ten kdo jí říká b*tch tak at si nasere *16* *16* *16* *16* *16*
      • nejsem, ona je
    • love007
      není!!!
      • je
        • Emilidzex
          jedině ty si Man B*tch!
  • love *8*
  • Nicki minaj je nejlepsi je to snad jediina zpevacka ktera reb dava kdyby nebylo ji reb neni pravej ... A jestli si mysli ze je blba jak tady nekdo pise tak si blby sam !!!!:DDDD *5* *6*
    • Nepíše se reb ale rap.
  • happy brithday *11*
  • mirdaharant
    Ahoj, chtěl bych vás poprosit o hlas pro Anacondu v hudební anketě na: http://viscovim.blog.cz/1410/top-9-11
    Předem díky :)
  • Nicki jsem kvuli jeji strelene povaze moc nemusela ale teď ji mam celkem rada. Libi se mi jeji pisnicka Anaconda a taky se hodne zmenila
  • NICKI MINAJ JE NEJ ANDULINKA TY SE STAREJ OSE BE JAK TY VYPADAŠ NO TAK nicki minnaj je zmálována maž právdu andulinka ale nicki minaž je normálny žena a zpeěvačka až že nádava na iggy azaleru tak to je jEjí veěc a že má sprosté pisníčky třeba jako bossa tak to je její veěc a je reperrka víš andulinku *3* *3* *3* *3* *3* *3* *5* *14* GMZ
  • soledka
    happy Birthday *2*
  • nechápu proč se tak hádáte mám moc Nicki ráda i Lady Gaga nevím proč zrovna jí s ní porovnáváte.
  • nicki why he este nezvecis the dinosaurs ass that I had it I have less hahahaha *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit