Přejít na výpis diskuzí

Nicki Minaj

OSOBNOST 15.2.2010 
298 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Si dost odvazna aj tym ako prezentujes svoje telo ale nepaci sa mi ze nadavas na iggy azalea a mas uz dost vek na to aby si vedela co je spravne a co ni
  • OMG! Ta její mega pr*el a ty prsa! No Nicki, není načase s tím něco udělat?! :)
  • OMG! Ta její mega pr*el a ty prsa! No Nicki, není načase s tím něco udělat?! :)
  • Nicki is beauty songs plase to for Czech rebublic
  • Bože !! Někdo roste do výšky . Nicky zase do zadu a dobředu ... jen jí závidíte . Holku má bejt za co chytit ;) *3* *3*
    • Jo, roste akorát tak s pomocí plastických chirurgů:D
      • bud normalna si uvedom ze ju niekto ma rad hej ?!
  • Helcaa.F
    Všimli ste si že jí nikdy nejsou vidět uši? =D
    Jinak je skvělá)
    • daj si videoklip stupid hoe tam jej je vidno usi

      a mimo. NICKI si ta NAJ reperka na svete aspon pre mna a vzdy budes *14* *14* *14* *3*
  • Jááj! vy ste tak všichni .. no radši nic! Verů nebo jak že se to jmenuješ.. Ona řekla svůj názor! Víš co jdi do prd*** ! je fakt vidět jak moc jsi inteligentní.. bráávo! *3*
    • Já řekla svůj názor, jdi si tam sama. Tvá výška inteligence ti nesahá ani po kotníky *3* *3*
  • miluju komentáře jako fuj nesnasim jí jo možna ma podobný styl jako gaga ale skym spolupracovala gaga ?? nicki např. will.i.am, rihanna MADONNA :D Nevíte očem máte psát ubohý děcka :P *1*
    • A kdo je to ta Říhaná???
    • boze boze truuuba *1*
      • něco mi chceš říct ;) :D
  • Máte rádi Nicki Minaj zajímají vás novinky o Nicki podívejte se na můj blog (teprve ho rozjíždím). http://markeet123.blog.cz/
  • Ja za to nemůžu že má velký zadek a poprsí snaží se být prostě sexy ale moc se jí to nedaří *3* ale jinak můj názor je že je fakt hrozná raperka a prostě neumí zpívat *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit