Přejít na výpis diskuzí

Nicki Minaj

OSOBNOST 15.2.2010 
298 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • happy bridzday *14*
  • chci cucat ty její kozičky a lízat jí prdelku. *14* *14* *14*
    • Emilidzex
      další ůch*l!!!!!!!!!!!! jdi si raději ifaudsgf ibf svoji přítelkyni jasný!!!!! *16* *16* *16* *16*
  • No já bych taky chtěla aby jsem nicki přijela
  • Je zkratka strasna
  • Nicky Minaj to fakt prepískla. Ale prečo?
  • Zase další "zpěvačka", která kdyby denodenně neposílala na internet svoje polonahý fotky, tak si ani neškrtne. Neumí zpívat a ještě jsem neviděla video (spíš jeho část, protože celý video bych asi nepřežila), kde by se tvářila normálně. Za ty její neustálý rypáky bych jí dala jednu do držky!!! Tohle fakt nesnáším!!!
    • no to si dovolim souhlasit s Rigil jako asi si ji neslyšela ještě zpívat protože je prostě zkvělá!!! bych chtěla vidět jak se tváříš ty -.- prej dala bych jí do držky nikoho tuty trapný keci fakt nezajímaj myslíš si jak si drsná prosimtě bych chtěla vidět jak jí dáš přes držku spíš ona tobě že si tejden nesedneš!! *1* *1* *1*
      • Když moje kecy nikoho nezajímají, proč na ně teda reaguješ? Jo a kolik ti je let, že klidně napíšeš ZKVĚLÁ ?? Když už chceš psát nějaký komentáře, tak se nauč pořádně česky!!
    • lucinka.dvorakova.99
      K ní to ale už patří :) A myslím že ty taky nejsi dokonalá protože nikdo není. Nebudu ti brát tvůj názor ale ona už taková je :)
      • Ano, nejsem dokonalá, taky to o sobě netvrdím. Jenom říkám, že takový lidi nemám ráda a myslím si o nich svoje....
    • A co jsi ty dokázala??? Akorát závidíš a děláš ze sebe "drsňačku", takže se do ní laskavě nenavážej, protože je prostě božská a je to nej raperka!!!
      • A co bych jí jako záviděla?? Že se chová a vypadá jako nějaká laciná dě.ka?? Tak to jsem si vždycky přála no... A nechápu proč všichni vytahujou argument Co jsi dokázala ty? To, že nemám tenhle styl ráda a že nemám ráda ji, nemá nic společnýho s tím, jestli jsem něco dokázala nebo ne!!! A můžeš mi vysvětlit, jak jako ze sebe dělám drsňačku??!!
        • co bysme tý št*tce měli závidět??? miliony skandálů a pokaženou pověst?
  • No já bych taky chtela aby nicki přijela do Domažlic!!☺
  • jo souhlas žena,nepoznaš ženu? *1*
  • jo souhlas Ew *4*
  • Fuj, to je ale hnusná opice *11*

    Předem děkuji za demokratické smazání pravdivého komentáře *3*
    • Houby, je užasná! Dokázala toho mnohem víc jak ty! Jenom jí závidíš... stejně určitě neumíš zpívat ;P
    • jediná opice si tu možna tak ty! *3* *1* *15* *11* *11* *11* *11* *12*
    • 4Draim2
      Úplne s tebou súhlasím :) Jej pesničky aj klipy sa mi úplne hnusia :P (čakám že tento koment niekto nahlási alebo bude mať najviac mínusiek :D)
      • Seš trapná/trapný! Je talentovaná a umí toho mnohem víc jak ty!
      • HA! Holka která (podle profilu) poslouchá normální hudbu. To potěší... *3*
      • ilja1996
        Ty se mi taky hnusíš :) Nicki je nejlepší a vždy bude tak se stim smiř :P :) Každý ma jiný názor ale nemusíš ho psát sem :)
        • Jasně, má svělý songy a klipy jako například STUPID HOE... *1* *1* *1* *1* *1* Úplná BOMBA!!! *1* *1* *1* Když jsem to viděla a slyšela, pomyslela jsem si hned jak je to revoluční až to s každym sekne!!.. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Miky13
        mám na vás všechny dotaz..... máte doopravdy tu potřebu to sem psát? to jako chodíte psát ke každýmu, koho nesnášíte?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit