Přejít na výpis diskuzí

Nicki Minaj

OSOBNOST 15.2.2010 
298 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Brithday *15*
  • Všechno nejlepší Nicky!!!!!

    ♥♥♥
  • gaga vs minaj

    GaGa se s někým jako je Minaj nemůže vůbec měřit, GaGa se na vrchol dostala během 3 let a Minaj se už tam drápe od roku 2007 a pořád je tam někde dole, což jsem četla na wikipedii, a ještě rozdíl: písně Gagy jsou O něčem a ne O ničem jako u Minaj
    • Souhlasím s tebou Žanko *3* *4* *4* *4* *4*
    • ilja1996
      HA HA HA!! Jo a že Lady Gaga kopíruje Madonnu toho ste si nevšymly? Ted de ještě k tomu k soudu že ukradla písen Judas. Takže ona kopíruje Hnusatka hnusná uplně ji nenávidim ona kopíruje. Nicki nikoho nekopírovala ani nekopíruje. To ta hnusatka Gaga. Tak se uklidněte!! Gaga má pisen o nicem když je krade a už to není první písnička co ukradla!!!
      • NA MADONNU UŽ MÁM ALERGII!!!! PROČ FURT LADY GAGA SROVNÁVÁTE S MADONNOU!!!!! GAGA MADONNU NEKOPÍRUJE!!!!! TO TADY MŮŽU ROVNOU OBVIŇOVAT NICKI MINAJ ŽE KOPÍRUJE LADY GAGU!!!!!! A mimochodem, když jsme u toho kradení, už víckrát se psalo že Madonna někomu ukradla song!!!
      • ježši tady se všichni musí hádat!už mě to tu štve!na stránce Lady Gaga se normálně mluví ale tady si hrajete na úpný k**** nevím proč se tak chováte?! *16*
  • Nicki Minaj fůůj !! blééé :d má uplně velký zadek :D
    • Emilidzex
      no a co že má velký zadek *16* *16* *16* mě se hrozně líbí
    • kdyby ses pozorně podíval, má úzkej pas, jenom se jí prostě líbí velkej zadek, tak si do něj nechává vpichat nějaký sračku! :D :D :P
    • Ty jsi debil, no a co, že má velkej zadek, přirozená krása *1*
      • spis chirurgiscka operace XDXDXD
  • Emilidzex
    Co máte proti Nicki ? Nic vám přeci neudělala tak proč ji sakra soudíte *16* *16* *16* *16*
  • mne sa zo zaciatku zdala ako hrozna baba ktora sa snazi obliekat ako lady gaga(cize hrozne) *8* .ale ked som pocula jej pesnicku v radiu a potom na youtube videoklip tak sa mi to velmi pacilo *4* a predsa kazdy sa oblieka ako sa paci jemu nie? *5*
  • Já jsi myslím že je nicki minaj dokonalá
  • Nicki go for Czech rebublic?
  • Ona je uplně blbá!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • love007
      Zlatíčko, nemluv o sobě ve 3 osobě ;-)
    • Emilidzex
      ty jsi blbá ne nicky ,ale ty!!! *16*
    • ty si blbšia
      *16*
  • je to loutka ILLUMINÁTŮ !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit