Přejít na výpis diskuzí

Nicolas Cage

OSOBNOST 31.12.2006 
113 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nicolasi jsi moc pěkný,moc se mi líbiš.Chtěla bych tě někdy potkat.
    Nejlepší filmy s tebou mě bavili: 60sekund,tváři v tvář,ghost rider,proroctví,město andělů,rituál,obchodník se smrti,lovci pokladu-1,2,kod navajo,8mm.Ty filmy se mi líbilo protože jsi byl mladý krásný ostřihaný a moc ti to tam slušelo nejen v těch rolích ale celkově.

    Nicolas're too nice, I like you. I would like to meet you sometime.
    Best movies you talked me: 60 seconds, face to face, ghost rider, prophecy, City of Angels, ritual, Lord of War, National Treasure-1, 2, Windtalkers, 8mm.Ty movies I liked you because you were young beautiful cropped and thank you so there's suited not only in those roles, but overall.
  • Nicolasi jsi moc pěkný,ráda bych tě někdy potkala a pobavila jse s tebou *4* .Mám v plánu jet do Ameriky a vystudovat hereckou uměleckou školu.Možna jse tam potkáme.... Moc jse mi líbiš:vlasy,oči tvář jsi prostě krásny a pohledný....MILUJI TĚ *14*

    Nicolas're too nice, I'd like you ever met and had fun with you * 4 *. I plan to go to America to study acting and art school. Maybe I'll meet you there .... I like you: hair, eyes, face're just beautiful and handsome .... I LOVE YOU * 14 *
    • No to nemůžeš myslet vážně :D
  • Nicolasi jsi moc pěkný,ráda bych tě někdy potkala a pobavila jse s tebou *4* .Mám v plánu jet do Ameriky a vystudovat hereckou uměleckou školu.Možna jse tam potkáme.... Moc jse mi líbiš:vlasy,oči tvář jsi prostě krásny a pohledný....MILUJI TĚ *14*
    Nicolasi jsi moc pěkný,ráda bych tě někdy potkala a pobavila se s tebou *4* .Mám v plánu jet do Ameriky a vystudovat hereckou uměleckou školu. Možná se tam potkáme.... Moc se mi líbiš:vlasy,oči tvář jsi prostě krásny a pohledný....MILUJI TĚ *14*
  • Happy Birthday *3* *4*
  • je to wampir *3*
  • oelli
    Happy birthday Nicolas!!!
  • všechno nej nicolasi !!! *1* *4* *3* *3*
  • ei123
    Happy B-day Nicolas
  • JSI TAK KRÁSNÝ-MILUJU TĚ *14* *14* *14*
  • PAN herec ! Smekám *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit