Přejít na výpis diskuzí

Nicolas Cage

OSOBNOST 31.12.2006 
113 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teď jsem ho nějak začala mít ráda.,vůbec nevím co mě k tomu přimělo, ale je fakt suprovní chlap..asi mě dostal ten český dabing-protože kdyby tak mluvil ve skutečnosti tak je naprosto dokonalej!! *14* a dobrý film je proroctví-sice jsem to moc nepochopila, ale on tam je slaďoučký!!!!!
  • Nicolasi jsi jednička.Kdykoli tě vidím jsem z tebe úplně hotová.
    SEXY,NÁDHERNÝ,JEMNÝ MUŽ *14* *14* *14*
  • i don´t know , what i write. Perhaps, youre eyes stole my heart. Youre body stole my pasion. I can´t love other man. Youre voice stroke ap velvet my brouken heart. Its all, what can I write you. I love one angel. I love Castor Troy. I love Nicholas Kim Coppola
  • Nicolasi já tě miluju jsi ten nejlepší herec na světě chtěla bych mít možnost se s tebou setkat jsi tak krásný nejúžasnější člověk na světě miluju tě a nikdy nepřestanu jsi moje láska koukám na tvé filmy viděla jsem všechny jsi nej. NICOLAS I LOVE YOU YOU IS THE BEST ACTER IN THE WORLD I WANT ANYTHING WITH YOU AND SEE YOU.YOU IS LOVELY YOU IS THE BEST PEOPLE IN THE WORLD I LOVE YOU TO THE END OF MY LIV.I WATCH YOUR FILMS YOU MY LOVE I WATH EVERYTHING YOUR FILM YOU ARE THE BEST.I LOVE YOU,MILUJU TĚ,LJUBIM ŤA,ICH LIEBEN DICH,TE AMO AMOR,SOS MI VIDA.MILUJŮŮŮŮŮŮŮŮ TĚ!!!!!!! *14* *14*
  • happy birthay Nicolas!! *14*
  • k narozeninám hodně štěstí a hodně filmů, mám ho moc ráda
  • Happy B-Day, Nicolas! I love you! =)
  • osobně s ním mám nejradši film 60 second,ale i ostaní filmy si čas od času pustím a už se těším na Ghost Rider 2
  • je to super herec a žerem film v ktorom hra HON NA čARODEJNICE
  • Minulou neděli (4.12.) jsem s ním viděla filmy "Může se to stát i vám" a "Proroctví". U obou jsem bulela *14* .
    No a při tom večerním filmu jsem v reklamách přeblikávala ostatní programy a zahlédla jsem ho ve filmech "Pan Rosnička" a "Skála"...
    Je to prvotřídní herec a v ten dem mi vstoupil i do snu.
    Zdálo se mi, že jsem slyšela ve zprávách o tom, že umřel... a není to pravda, takže ho jistě čeká dlouuhý život!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit