Přejít na výpis diskuzí

Nicolas Cage

OSOBNOST 31.12.2006 
113 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..

    jo to sem jeste chtela : nevim jestli tu zna nekdo dje Paul van Dyka..ale kdyz se na nej podivate, tak si sou s Nicolasem podobni, teda aspon mi to tak pripada....tydle dva lidi ze slavnych lidi miluju *14*
    • chelsi

      Re: ..

      Jou oni jsou si mrtě podobný :)*14* Jako když jsem čuměla na ten film [město andělů] poprvý :D Tak prej na segru: Hej to je ten DJ :D ...
  • ,

    jj Next je dost dobrej film *14* je tam videt, jak uz je zkusenej herec..no podle miho, Nicolas je frajer!!!!nikdo na nej nema tim myslim ty herce co hrajou v pupertackejch filmech *1*
  • niky

    niky je ten nejhezčí chlap na světě,má krásný tělo,zadeček,nos a oči jen ho mít doma!!!má užasnej talent film s ním je záruka kvality!!! *14*
  • Herec

    Nicholas cage je skutečně dobrý herec,i když někdy s výběrem filmu,kde bude hrát šlápne vedle.Znám s ním film Město andělů,Hadí oči a další.Těším se na film Next,kde Cage hraje jasnovidce Crise.
  • Nicolas:)

    Zdravím:)) můj názor na Nicolase je velmi pozitivní, mám ho ráda a je mi sympatický, myslím, že má opravdu talent a umí ho využít!:))Nicolas je nádhernej chlap:)) nějradši bych ho měla doma:))) *15* *14*
  • ..

    taky mu preju vse nej....sest filmu za rok??ja doufam ze natoci tento rok 12!!u me je to PAN HEREC!!!je naprosto genialni.....nez nejakej blbej bread pitt nebo tam blomba (bloom) nebo jak se jmenuje....
  • Všechno nejlepší k narozeninám!

    Dnes, 7.1.2007 má Nicoušek narozeniny. Moc mu přeji, aby dostal jako dáreček čtvrtý výraz obličeje. Třeba "inteligentní". A možná aby se naučil ještě krčit obočí nějakým jiným způsobem. Třeba ho dát někam až k uším. A aby v roce 2008 natočil víc než šest filmů. To skoro vypadá, že se producenti spikli a nechtějí ho obsazovat. No řekněte, každé dva měsíce film. Zvládl by jich dva za měsíc. Takový talent to je.
  • jizva

    Nicolas je fakt boží, nevíte, od čeho má takovou tu jizvu na krku? Že by akné *4* ?
  • Nicolas

    Nicolas má krásné rty :-)
    krom toho, že je dle mého názoru velmi dobrý herec :-) *3*
  • Nejvíc mě oslnil ve filmu City of Angels (Město andělů), tam opravdu zazářil. Kdo neviděl, tak doporučuju *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit