Přejít na výpis diskuzí

Nicolas Cage

OSOBNOST 31.12.2006 
113 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nicolas Cage má takový ty štěněcí oči, na to holky letí - já taky *3*
  • Jo, Nicolas Cage má takové ty štěněcí oči, na to holky lety - já taky *3*
  • je uplne bozii!!!ma krasny oci!!a vubec vsechno!! *14* *4*
  • the best of best and sexy
    • Yes

      Nejkrásnější chlap *14*
  • Nicolas Cage je prostě božíííííí a proto sem o něm založila blog jukněte se a pka mi třeba na mejl pošlete názor, fotku, článek, kterej je o něm a zajímavej a spousta věcí co bych tam mohla přidat zatim je tam jenom malinko věcí, ale když mi pomůžete bude to o hopdně lepší díky *3* Jo aten blog je nicolascage.blog.cz
  • Nicolas Cage je prostě božíííííí a proto sem o něm založila blog jukněte se a pka mi třeba na mejl pošlete názor, fotku, článek, kterej je o něm a zajímavej a spousta věcí co bych tam mohla přidat zatim je tam jenom malinko věcí, ale když mi pomůžete bude to o hopdně lepší díky *3*
  • PODPIS!

    Prodám podpis N.C. na autogram kartě( Mám i jiné herce) ceny dohodou cost@centrum.cz tel: 604109975
  • Je výborný herec a moc se těším až bude v kine jeho první komiksový film ghost rider *14* *14* *4*
  • ...

    Niki je prostě úúúžasnej. Zbožňuju ho. má krásný oči a je to vynikající herec. Prostě je best!!! *14* *14* *4*
  • N.Cage

    Nicolas je nej-úžasnější chlap a vynikající herec má Velké a silné charizma. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit