Přejít na výpis diskuzí

Nicolas Cage

OSOBNOST 31.12.2006 
113 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nicky

    Nicolas je prostě nádhernej chlap a skvělej herec.Umí zahrát všechno.Kdo jste ještě neviděli Lovce pokladů-kniha tajemství, vřele doporučuju.
  • nicolas

    Dobrý den nicolasi jsi můj njoblíbenější
    herec.
  • Nicolas Cage

    Nicolas je prostě super všechny jeho flmy jsou skvělý ale nejlepší je asi: CON AIR Lovci pokladů a Ghost Rider
  • srnciatko

    tesite se se mnou?

    joo decka tak tohodle chlapka za tyden uvidim :)) doufam ze nebudu vypadat takhle *9* a ze se me nelekne :) drzte mi palce :))
  • NICOLAS CAGE

    Nicolas je idální chlap pro ženu.Jak už jsem četla příspěvky, má neobyčejné charizma a smyslné rty.nádherné oči plné vášně.jenho tak dostat jako dárek k narozeninám, vůbec bych neváhala.Co vy? *14* *4*
    • gabisek.20

      Re: NICOLAS CAGE

      Ano, musím s Tebou naprosto souhlasit..:)..mě Nicolas taky naprosto učaroval, vždycky, když shlédnu na obrazovce nějaký jeho film, tak se mi hned rozzáří oči..:)...Je to můj nejoblíbenější herec, na kterého bych se klidně mohla dívat každý den a neomrzí mě to. Moje sestra se mi vždycky směje, jak se nad ním rozplývám, ale to ona nemůže pochopit..:) *1*
      • lion.3

        Re: Re: NICOLAS CAGE

        Tak to bych ti nepřál, mohla by se z toho stát posedlost, nebo vlézt na mozek a pak Bohnice. *13*
  • meredith12

    hmm

    vsetko nja k narodeninam vela stastia zdravia a hlavne lasky *1* *1* *1*
  • vercaburkhard

    Všechno nej Nicolasku:D

    všechno nejlpší k tv
    ým 45. narozkám nicolasku *14*
  • maky18

    :-D

    Jeden z nejlepších herců v Hollywoodu.. *5* *5* *14* *14* Miluju filmy 60 sekund a Obchodník se smrtí...tam je skvělěj *15* *15*
  • Nicola Cage

    Nicolas Cage je zajímavý herec.Je to takový chameleon,co dokáže zahrát skoro vše.Z jeho filmů jsem viděl a líbily se mi:Next,Proroctví,Skála,Lovci pokladů a další.Nikdo by to nezahrál tak jako on.Přeju hodně štěstí a hodně dobrých filmů.
  • Nicolas

    Nicolas je fakt kus chlapa. Má něco v sobě, co ženskou okouzlí. Nedávno jsem viděla Rituál - zajímavý film.Nejvíc mu ale seknou romantické filmy kde je k nakousnutí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit