Přejít na výpis diskuzí

Nicolas Cage

OSOBNOST 31.12.2006 
113 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday *3* *4*
  • lovecage

    miluju hooo!! *14* *14* *14*
  • je to wampir *3*
  • Luky1987
    Vyhasl
  • Minulou neděli (4.12.) jsem s ním viděla filmy "Může se to stát i vám" a "Proroctví". U obou jsem bulela *14* .
    No a při tom večerním filmu jsem v reklamách přeblikávala ostatní programy a zahlédla jsem ho ve filmech "Pan Rosnička" a "Skála"...
    Je to prvotřídní herec a v ten dem mi vstoupil i do snu.
    Zdálo se mi, že jsem slyšela ve zprávách o tom, že umřel... a není to pravda, takže ho jistě čeká dlouuhý život!! *3*
  • hej lidi nevíte jak bil natý ohniví motorce zatu lebku nebo co plsky.
    • ghost rider *4*
  • oelli
    Happy birthday Nicolas!!!
  • ei123
    Happy B-day Nicolas
  • Nicolasi jsi moc pěkný,ráda bych tě někdy potkala a pobavila jse s tebou *4* .Mám v plánu jet do Ameriky a vystudovat hereckou uměleckou školu.Možna jse tam potkáme.... Moc jse mi líbiš:vlasy,oči tvář jsi prostě krásny a pohledný....MILUJI TĚ *14*
    Nicolasi jsi moc pěkný,ráda bych tě někdy potkala a pobavila se s tebou *4* .Mám v plánu jet do Ameriky a vystudovat hereckou uměleckou školu. Možná se tam potkáme.... Moc se mi líbiš:vlasy,oči tvář jsi prostě krásny a pohledný....MILUJI TĚ *14*
  • Nicolasi jsi moc pěkný,ráda bych tě někdy potkala a pobavila jse s tebou *4* .Mám v plánu jet do Ameriky a vystudovat hereckou uměleckou školu.Možna jse tam potkáme.... Moc jse mi líbiš:vlasy,oči tvář jsi prostě krásny a pohledný....MILUJI TĚ *14*

    Nicolas're too nice, I'd like you ever met and had fun with you * 4 *. I plan to go to America to study acting and art school. Maybe I'll meet you there .... I like you: hair, eyes, face're just beautiful and handsome .... I LOVE YOU * 14 *
    • No to nemůžeš myslet vážně :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit