Přejít na výpis diskuzí

Nicole Scherzinger

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako malá jsem pouštěla Pussycat Dolls stále dokola.Byla to užásná skupina, jenže za její rozpadnutí může právě Nicole.Není tak úžasná, jak si všichni myslí.
    • A došlo ti, že ve všech písničkách od the Pussycat Dolls zpívá akorát Nicole a ostatní holky jí dělají křoví. Proč myslíš, že skupina dál bez Nicole nefunguje, ona to celé táhla a ostatní holky byly její tanečnice, tudíž úplně zbytečné!! Takže je lepší, že funguje sama, dotáhla to nejdál, kde jsou ty ostatní dneska.
  • tanečni hudba pěkna klub muzika vaše Ajda
  • tady je Ajda barvu oči vlasů hezky styl a věcy elagantne i dobrre vaše zakáznice Ajda *4*
  • první jsem byl já a na to jsem dal sví mladý jasně a čistě své ano milujutě líbýš se mi jenom tak nic víc za zkoušku nic nedám drahá pano jsem tvuj drahoušek a ty muj idol nevim čim bych tě nalákal tak ti dám aspoň pusu
  • Všechno nejlepší *14*
  • nicolema007
    Nicole má dnes narozeniny, všechno nej nej mám ji moc ráda a v mém srdci bude navždy *3* *3* *14* *14* *4* *4* nejlepší na světě *2* *3* *4*
  • nelly002
    juky *3*
    • si si
  • pussicat12
    Nicole Scherzinger.. je to užásná žene.. je dokonalá.. Je to můj IDOL... když jsem jí viděla na živo v Londýně. Myslela jsem že mě trefí..:D :D :D je to.. JAk hezká,milá,úžasná,styllová,,no prostě je všechno..:D je to ..:D frajerka..:D
  • Přeji Ti Nicole vše nej k tvým včerejším 35. narozkám! *3* HAPPY BIRTHDAY NICOLE!!! *3* *4*
  • Vše nejlepší *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit