Přejít na výpis diskuzí

Nicole Scherzinger

OSOBNOST31.12.2006 1:59
238 příspěvků

Exotická Nicole Scherzinger se narodila 29.června v Honolulu s Hawaisko-Rusko-Filipinským původem. Její velká Hawaiská rodina měla svůj vlastní pořad, kde byla její matka hlavní tanečnicí. Stěhovali se do Louisville když jí bylo 6. "Bylo to pro mě těžké, nevypadala jsem jako ostatní děti, byla jsem ošklivé kačátko". Ale Nicole vždy věděla, že právě ona se má stát zpěvačkou. Navštěvovala během střední a vysoké školy uměleckou školu. Její první profesionální vystoupení bylo v divadle herců Louisville. Ve státní univerzitě v Daytonu se ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako malá jsem pouštěla Pussycat Dolls stále dokola.Byla to užásná skupina, jenže za její rozpadnutí může právě Nicole.Není tak úžasná, jak si všichni myslí.
    • A došlo ti, že ve všech písničkách od the Pussycat Dolls zpívá akorát Nicole a ostatní holky jí dělají křoví. Proč myslíš, že skupina dál bez Nicole nefunguje, ona to celé táhla a ostatní holky byly její tanečnice, tudíž úplně zbytečné!! Takže je lepší, že funguje sama, dotáhla to nejdál, kde jsou ty ostatní dneska.
  • tanečni hudba pěkna klub muzika vaše Ajda
  • tady je Ajda barvu oči vlasů hezky styl a věcy elagantne i dobrre vaše zakáznice Ajda *4*
  • první jsem byl já a na to jsem dal sví mladý jasně a čistě své ano milujutě líbýš se mi jenom tak nic víc za zkoušku nic nedám drahá pano jsem tvuj drahoušek a ty muj idol nevim čim bych tě nalákal tak ti dám aspoň pusu
  • Všechno nejlepší *14*
  • nicolema007
    Nicole má dnes narozeniny, všechno nej nej mám ji moc ráda a v mém srdci bude navždy *3* *3* *14* *14* *4* *4* nejlepší na světě *2* *3* *4*
  • nelly002
    juky *3*
    • si si
  • pussicat12
    Nicole Scherzinger.. je to užásná žene.. je dokonalá.. Je to můj IDOL... když jsem jí viděla na živo v Londýně. Myslela jsem že mě trefí..:D :D :D je to.. JAk hezká,milá,úžasná,styllová,,no prostě je všechno..:D je to ..:D frajerka..:D
  • Přeji Ti Nicole vše nej k tvým včerejším 35. narozkám! *3* HAPPY BIRTHDAY NICOLE!!! *3* *4*
  • Vše nejlepší *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit