Přejít na výpis diskuzí

Nicole Scherzinger

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nicole je good

    vždyt ona je úžasná...vypadá jako norkys batista a má hlas jak bohyně..co víc chtít...a to že vypadá nafoukaně...většina rapperů a hipáčů vypadá nafoukaně,to je prostě součást image...a at se pcd klidně rozpadne,stejně bylo s nicole domluvené jen jedno cd...ona neodchází jen jí vypršela smlouva a může zůstat nebo nemusí...já bych nezůstala...ty hlupaně (jsou docela hloupé,četla jsem s nima rozhovor) by mně příjemné nebyly...jinak bych někdy ráda na nicole zašla,ikdyž česku těžko bude vystupovat,tak aspon cedo by se bodlo *4*
    • Re: Nicole je good

      To, že je good, o tom nejsou spory, ale že vypadá jako Norkys Batista? Takovej blud jsem dlouho neslyšel... *13*
      • Re: Re: Nicole je good

        ale vypadá,ale protože se docela hodně maluje,tak to nejde poznat.ale když si pustíš buttons nebo whatever u like,tak tam ta podoba jde vidět.už pár lidí mi na to přitakalo,takže to není jen můj názor.ale v poho,každý má jiný mozek a zdaj se mu podoní jiní lidi
        • Re: Re: Re: Nicole je good

          norkys http://youtube.com/watch?v=B1QtJrFd -rw
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    Nicol,
    všechno nejlepší k Tvým dnešním narozeninám !!!
    PS- moje mamka se také narodila 29.6.,ale trochu dřív...
    *3* *4* *14* *4* *4*
  • nikii

    ne!!!

    to je blboost ze nesu spolu tie media su uplne mimoo!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *13*
  • nicolscherzinger

    Ona nejdokonalejší..

    Nicol je nejokonalejší človíček co znám.. je užasná můj vzor *3* doufám že se Pussycat Dolls nerozpadnou myslim si ale že ne *9* *4* aspon doufám..Nicol MTSMR
  • KRÁSA

    je to prostě nádherná ženská... *14* *14*
    • nikii

      Re: KRÁSA

      too teda je *3* *3* proste uzasna *14* talentovana *14* *14* na nu by sa dalo vela dobrych veci povedat
  • paráda,

    Nikčulka má narozeniny *3*
  • efggv

    Já si mylím že Nicole je nejlepší.Jediná v té skupině něco dělá,ty ostatní se tam jen trapně natřásaj! *15* *4*
    • Re: efggv

      No právě!!! ostaní taky u měj taky dobře zpívat možná líp než ona ale prostě ona je proslavila, tak si myslí že bytaky ona měla bejt ta jediná z nich ta king!!
      Já ji úplně nesnášim, myslí si osobě bůhví co 80 procent videoklipů je ona a to je dost nefér, ostatní holky jí dávaj jenom doprovod jak pěveckej tak taneční. fakt naivka *10* *16*
  • SeXy

    Nicole je ta nejvíc sexy zpěvačka. Má úžasný břicho!! *14*
  • sexis

    je to nej co znam upe brutalni krasna ,talentovana zpevecka ktera dokaze kazdyho svist jen pohledem co bych za to dala byt jak ona *3*
    • Re: sexis

      no tak tahle holka je je bez komentáře a ona to ví je peckový holka a moc nádherná musí za ní chlapy šílet na ní jen tak nemám holka je bez chyby jako panenka frajerka nikolka to se jen tak nevidí je dokonalááá a ona to ví *5* co jinýho dodat mám jí moc ráda nejlepší zpěvačka mojeeee jenom co sem jí uviděla v jednom klipu tak sem si jí oblíbyla peckaaaa
  • anickaculkova4

    Anette

    je to příšerná bárbína, která se předvádí a hezky zpívá. to je všeeee. mohla by se spíš zajímat o zpěv, když je to zpěvačka, třeba avril je skvělá a i bez toho aby ze sbe dělala to, co nejni. čao
    • Re: Anette

      co si to dovoluješ říkat atkové nesmysly o Nicol? *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit