Přejít na výpis diskuzí

Nicole Vaidišová

OSOBNOST 31.12.2006 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SAMA CHVALA

    JE TO NEJHEZCI ZENSKA CO JSEM KDY VIDEL KDYBYCH JI TAK ZNAL...JE TO KUS...NESTACI MI NA NI MA UBOHA SLOVNI ZASOBA...JAK JE NAKURTU TENIS NENI TOU NUDNOU HRU ZA JAKOU JSEM JI MIVAL A VERIM ZE BUDE NUUMBER ONE AROUND THE WORLD
  • nikol

    nikol je pěkný kus ženský a má možnost to dotáhnout hodne daleko *1*
  • VIC TU NEMATE???

    je to dobra tenistka ale je tu o ni dost malo:(.................nevite kde by o ni bylo neco vic..........mam o ni referat a kdybych tohle dala profesorce tak me asi zabije *5*
  • dnes nic moc

    Nicole, pořád tvrdím, že jsi vynikající tenistka. Dnes sice s Justine Henin žádná sláva (2:6,2:6), ale to se také stane. Přeji hodně štěstí do Wimbledonu. Tam to vyjde určitě lépe *4*
  • Nicol v Tv

    Dnes ve 21:55,v pořadu uvolněte se prosím na čt1,se objeví i Nicol.
  • zprava

    Nevite nicol vaidisova email
  • pro nicole

    nicole seš fakt víjímečná tenistka seš supr u nás tě všechni zbožnují .chtěl bych tvuj autogram nebudeš nekdy ted u nás v česku?seš supr a budeš určitě světová jednička ty to tam dotáhneš si šikovná.
    *1*
  • nicolce

    ahojky nicol mam rada tenis hrozne moc hraju ho zavodne....
    tebe mam mocinky rada jsi mi hrozne simpaticka taky moc dobra a hrozne hezka....mohla bych pokracovat..... *14* *14* chtela bych se te zeptat jestli by si mi na e-mail neposlala tvuj e-mail ???
    nebudes nekdy tady v cechach poradat nejakou autogramiadu jsem na tebe totiz hrozne zvedava a fakt muj zivotni sen je te poznat .....odepis mi prosim na mail tva faninka
  • Nový životopis

    Konečně jsem tady dal nový životopis, tak doufám že se bude líbit víc než ten předtím *4*
  • vsem

    hejjj ploste nicol je ta nej!!!!!! nicol je krasna, mlada, sikovna vim ze dokaze byt svetovou jednickou!!!! Je ploste uzasna *14* *14* *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit