Přejít na výpis diskuzí

Nikol Šneiderová

OSOBNOST 8.6.2008 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Saries1212
    Ahoj Nikol. Já ti přeju k 14tinám hodně štěstí zdraví kluků a úspěchů v DC aji v reálném životě !!! *14* *4*
  • demip

    Narozeniny

    Hodně štěstí k tvým 11.narozeninám ti přeje Káťa alias demip *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1*
  • hm?

    11,njn,to seš velká holka cooo? *1*
  • :) ahojky nikii máš fb??
    • Jo mám,dej si niki šneiderova a najdi si ho. *4*
  • čau niki mam dotaz máš e-mail chtěl bych se tě na něco zeptat privátně a nechce se mi psát dopis anebo přes Jitku Peckovou. Tak mi pls napiš na a.opalecky@seznam.cz díky
  • kaculinka2012
    ahoj nikol jsem tvůj největší fanoušek (vím že to říkají všichni ale já to myslim fakt). Hele byla jsem 2krát nebo 3krát na tvim vystoupení na pardubickym závodišti na děcký den. Byla jsi dokonalá ale prosím jestli znáš tudle stránku tak mi něco odepiš klidně i tvrdé y. Já mám skoro celý svůj pokoj vyzdobený tvýma plakátama a fotkama a podpisama a všeho možného ale teď se s tebou už asi nikdy nesetkám, protože na závodišti pracuje můj děda s kterým jsme se tak trochu pohádaly ale jinak na tvůj koncert nemůžu protože mě mamka nepustí. Víš co by pro mě znamenalo kdyby jsem se s tebou nebo s ostatníma kočkama potkala? Asy bych omdlela tak prosim odepiš
  • kaculinka2012
    ahoj nikol jaky je to bejt slavna? Pls odepiš. *1* *1* *1* *3* *4* *5* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • ver

    ahojik niki napiš mi na icq potřebuju se na něco zeptat 355-291-178
  • pusycat

    re:faoušek

    niky kolik ti je.dáš mi ime-jl(pls,pls,pls,pls,pls,pls,pls) děkuju niky mám vás mocinky ráda
    • Re: re:faoušek

      víš promin ale já ho nikomu dávat nemužu icq víš ani e-mail promin
      • Re: Re: re:faoušek

        to je škoda taky bych ho chtěl ale co se dá dělat*4* a proč ho nemůžeš dát?
  • co ti je tak rekla ze ma vyzdobeny pokoj jejima fotkama a co ma byt vadi ti na tom neco? *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit