Přejít na výpis diskuzí

Nikol Šneiderová

OSOBNOST 8.6.2008 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nic00lqa

    xxXXXxx

    *3* *1* *3* Vše Nejlepší *3* *1* *3*
  • hanny94

    nkkki

    ale už nebude v 5angels! *9* ani týnka,ani kristýnka ted tam bude:nikola,angelina,vendy,míša,t ereza
    • já vím
    • Re: nkkki

      a odkud to všichni víte? Na www.5angels.cz nic takového nepíšou
  • je to malé dítě!!!

    všimli ste si?? je jí teprv 11 let!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • sisinkasev

      Re: je to malé dítě!!!

      No a co,že je jí 11!Je supeeer!Umí zpívat a tancovat na rozdíl od tebe!
    • hana2

      Re: je to malé dítě!!!

      No a co že je jim 11??Aspoń maj talent narozdíl od něhoho
  • mám tě ráda

    ahoj *3* líbíš se mi s Týnkou a Kristýnou
    • mikola

      jsi dobrá

      ahoj niki prosím jsi moje nejmileší s 5 angels máš icq pokud jo chtěla bych jsi s tebou psát nebo email *1* *3* *5* *14* *3* *14* *4* *15*
  • lucy_m

    DEJTE HLAS DC!

    http://diamondcats--jsou-nej.blog.c z/0911/diamond-cats-vs-5angels JE TAM ANKETA 5ANGELS VS.DIAMOND CATS!A 5ANGELS ZA CHVÍLI PŘEDBĚHNOU DC!!DÁVEJTE HLASY KOČIČKÁM!!!
    • lucy_m

      Re: DEJTE HLAS DC!

      ale ta anketa už skončila
  • COOO?

    Cooo Kiki a Diamobd Cats nejsou malý smradi!!!!!To hned odvolej!!Linette195:Dokázali toho hodně uspěch tanec zpěv bych chtěla vidět tebe jak bys to vše udělala!Udělal dobře žže odesli z 5angelss byla jsem nerada ale udělala dobře Mertl jen chtěl těch 4čtyř holčiček vyždímat a holky uvažovali moc dobře takže je nechce!!§V Diamond Cats jsou supper ale moc mě przí že prně EX-Andílci jsou nejlepší skupina a odešli.A tedka Ex-5angels jsou kráávy a další vulgární slova a tedka new 5angels jsou nejlepší to ste nemuseli!!!Nechte si to pro sebe ty pomluvy!!!Diamond Cats mají svou skupinu a 5angels !!!Niki Šneiderová je šikovn a moc hodná holčina a nidko ji nadávat nebude a moc mě zamrzelo že jste psali že Hanča se nehodí do 5angels :-(( ale čas je dále a taky diamond Cats ochráním!!!!Willy to je alespon supeeer manažer od Mertzla víš že chybička ze vbloudila a lhat nemusel!!!!A Týnak Kiki Hanička Niki za nic nemůžou udělali dovře že odešli!!!Kdo na holky nadává takže jim jen zavidíí!!Já kdyby Niki nebyla v 5angels nebo Diamond Cats kde tedka je měla bych je stejně ráda jako všechny holky z Diamond cats+Willy je suepeer *8* !!A nechte kočičky a běž te si za svýma Mertlovkou Nikolu!!!Ostatní andílci sjou docela dobry ale Nikola Kr***.A tečka.!!!
    • Re: COOO?

      Ahoj zaujal me tvůj příspěvěk nevíš proč odešli??...Ty starý já akorát vim že meli neshody s manažerem ale jaký??..Netušim nevíš??
  • jrjina

    i love you!

    Nikolko, jsi moc roztomilá, a chtěl bych s tebou chodit. Muck!!! *14*
    • Promin,ale ne... *1*
  • Jsi nej z Diamond cats... *14*
  • Ahoj asi omdlim tvou krásou niki
  • kaculinko to si psala vsem kockam ze mas vyzdobenej pokoj jejima plakatama a podpisama tak nelzi *16*
    • kaculinka2012
      hele ty pátej angle jestli jsi holka tak abych to řekla slušně hloupá jestli si kluk tak taky ale do toho ti nic není. Jsem prostě veliká fanynka a je to moje rozhodnutí tak se do toho nemotej jasný? *16* *16* *16* *10* *10* *10* *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit