Přejít na výpis diskuzí

Nikki Blonsky

OSOBNOST 16.2.2008 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ona

    nikki není moje nejoblíbenější herečka *3* ale myslím si že je vcelku hezka a na její vyžku okolo 160 cm by mohla uhubnout nejmín tech 20 kg *3* *1*
  • dandula14

    Je Užasná

    Já Sama Nejsem Nejhubenější !! A Lidi by mělychápat ostatní tkový jký sou uvnitř ne jk vypadaaj pac kdyby joo...tk se kazdy muze kamosit jnm sam se sebu..protozee ji byste meli mit vsuchni jko vzor a mit z ni respekt jelikoz..:))...se nestydi za otjk vypada a jde z ni sebevedomi o kterymsi kazda z nas muze jnm zdaat!!... a jetslyty vychrtlypor ti ni neco maj !! maj s ni nejakej porbleem...tk neni probeelm v ni ae v nich..protoze i baculkyy mas stejny prava jko VY!! a ona je dokonalaa...krasna a ma talent a je velmi uricte ivelmi mila ... a myslim si ze Zac..ji ma moc rad i kdzy ma Vanessu!! :) Jestly vubec jestee!! Mozna Zac Vypada namyslene ae treba NENI!! A vy co mate porbleem meli bystze se zamyslet nad sebou jestly vy nejstee necim nejak nemocnyy!! *3*
  • !!!!

    och můj bože já jsem byla taky tlustá ale zhubla jsem a mám ted krásnou postavu a nestydím se chodit v sukni nebo v plavkách je to supr a myslím si že jakou roli dostala tak takovoou má a myslím si že zac by jí nikdy nepolíbil pokud by to nemel ve scénáři *1* *1*
    a taky si myslí že svět potřebuje tlusté herečky kdo jiny by pak hrál třeba v takových filmech jako hairspray nebo královna xxl ale já osobně bych takhle nechtěla vypadat a kdybych tak vypadala tak bych se snažila zhodit minimálně 20 kilo. *1* *1* *1* a mimochodem zac chodí s vanessouu a patří k jednomu z nerštastnějších párů *14* *14*
  • Nikky

    Má moc milý obličej.Ve filmu Hairspray byla nepřekonatelná a moc jí to tam slušelo.Jste s prominutim krávy,když jí tu nadáváte.Fakt si nejspíš léčíte mindráky jak jste hnusný a blbý slepice.A mimochodem...Zac má´právě rád takové dívky jako je Nikky,takže klídek kravky,ano? *16* *16* *5*
    • Re: Nikky

      Neasi on prej s Nikki chodil chvíli.... Jako a prej tu pusu ZAc chtěl.. A řekl o Nikki že líbá nejlíp z holek co měl tak nwm co tamty blbky dělaj souhlasím s tebou..... :))
      • bo má spuchlé rty :DD
    • Re: Nikky

      Naprosto s tebou souhlasím! Proč se lidi smějou těm, kteří hold nemají postavu jako modelka?? Proč to není obráceně?? Jako že by byli směšní hubení??
      • Re: Re: Nikky

        proč by měla hubnout ? a vubec souhlasím s názorem že proč musí každý mít postavu jako modelky ? Nikki to moc sluší a je mi velice sympatická a krásná a v Hairspray dobře zpívá
  • Nikki Blonsky

    bože viděla jsem ten film a nejvíce lituju zaca že jí musel líbat *9*
    kdybych byla v zacově kůži tak bych se pozvracela *9*
    a její další film královna XXL,tím si podle mě udělala velikej trapas!!!!!! *1* *1*
    • Hele, přestaň Nikky nadávat, sama by si Zaca přinutila se pozvracet kdyby tě políbil!!!!!!!! tak přestaň!!!!!! *12* *12* *16* *16*
      • no já si myslím že byse rozhodně ze mě nepozvracel ;))
        Mě je jedno jak vypadá konec konců je to její věč já bych třeba jako ona vypadat nechtěla!!!Ona si myslím sama moc dobře uvědomuje jak vypadá a podle mě není tak štastná jak se tváří měla by vyhledat pomoc jo jasně klukům se sice líbí když má holka větší prsa a kulatej zadeček a nečouhaj jí žebra ale upříměco je moc to je příliš klukům se nelíbí tenhle typ holky!Tod můj názor :*
        • Myslím si, že pomoct by jsi spíš měla vyhledat ty, když se takhle vyjadřuješ o lidech, o kterých nemůžeš ani omylem vědět nic víc než to, co si někde přečteš;).. Myslím si, že pokud by sama sebou nebyla spokojená, už by se sebou něco udělala;).. Ale jí to očividně vyhovuje, tak nechápu jak někdo může takovou blbost vůbec napsat;))
    • _vendulka_

      Re: Nikki Blonsky

      Hele..zajímalo by mě,co si o sobě myslíš..? Mě se její herecký výkon právě ve filmu Hairspray moc líbil..a na to že je trochu při těle umí skvěle tančit a zpívat!..a já osobně si myslím,že když je holka hubená,tak je to hnus! já jsem vždycky byla jak proutek a teď jsem nějaký to kilčo přibrala a líbím se sama sobě daleko víc..kluci jsou taky rádi,když si mají u holky na co sáhnou..ne že jen objímají žebra!
  • van-luci

    hairspray

    viděla jsem ten film...Hairspray a je upe užasná, že podle toho jak je ehm...tlustější, tak se umí skvěle hejbat:) je super!!!:) *3*
  • kikines

    nikki

    Lidi by se neměli posuzovat podle vzhledu kdyby to tak bylo tak nemám žádné kámoše
  • miley1cyrus

    je pitoma

    jezis nikky je takova krava chudak zac kdyz ji ve filmu hairspray musel libat se potom musel poblit *9*
    • Re: je pitoma

      On by blil jedině kdyby líbal tebe !! =DD Náhodou je moc hezká !! =)) Ona to má prostě daný od přirody a de to k ní ;)) Takže klid =)) A osobně pochybuju o tvojí inteligenci !! *7*
    • Re: je pitoma

      jsi asi fakt pitomá kráva když posuzuješ lidi podle toho jak vypadají... si tím asi léčíš nějaký mindráky co ty jednoduchá pipko... *8*
    • Re: je pitoma

      pokud posuzuješ lidi takovym způsobem podle vzhledu,tak asi nejsi moc dobrá faninka miley cyrus,protože věř mi,že ona by něco takovýho nikdy nevypustila z pusy...
  • richineks

    PETICE Us5

    Ahoj-potrebovala bych pomoc:vis US5 proste maji petici aby prijeli do čr a musi tam na tu petici poslat email nejmin 5000fanousku...zatim je tam 549...myslis zhe by si ho tam taky poslala...vim zhe je mozna nemas rada....ale jinak nema nikdo z ČR zadna fans ani ja sanci je videt...jestly mas zajem pomoct nekomu ke stesti tak posly email:na koncert@us5-czech.cz a do nej napis:sve jmeno,vek a mesto kde bydlis....jinak dekuju pokud to posles pomuzes nekomu ke stesti...dekuju za vsechny fans
    • phascal

      Re: PETICE Us5

      je hodná...a mylá *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit