Přejít na výpis diskuzí

Nikola Mertlová

OSOBNOST 8.6.2008 
235 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nwm co to je!

    prosím napiš na ten email! já bych se stebou chtěla trochu skamarádit! *4* *5*
    • Re: nwm co to je!

      Ano dám jeto ahorbe@seznam.cz *16*
  • nwm co to je!

    nej z nich zpívá! a je good! hele mohla bys nikolo napsat na mail? můj email je pola.marksova@seznam.cz dík! *9*
  • michal996

    Nikola

    ahoj Niki nedali bys mi icq nebo email . Já mám icq:490 345 002 a email:michalcastek@seznam.cz Jo a napiš to icq na mail. A seš fakt dobrá. *14* *4*
    • Re: Nikola

      ahoj nikolko chtě bych tě poprosit o icq nebo něco jinyho prosim odepiš mi na email a seš nejlepši fakt že jo neznam nikoho lepšiho!! *14* *3* *5*
  • Nikolka

    ona je prostě náááádherná...:)a nejlepší.. *4* *14* *4* pste andílek.:)
  • Nejlepší

    Nikolka je uplně nejlepší roztomilá a na nic si nehraje..skvěle zpívá a je s ní i sranda:)je pstě SUPER!!(má skvělýho bráchu)
    • Re: Nejlepší

      hele jestli jí znáš tak mi napiš na princeznicka.klarynka@seznam.cz jjj děkuji
      • Re: Re: Nejlepší

        kdo ja
        • mam ji rad as moc

          nikolka je ta nej nej holka na svete a ja ji mam rad as moc moc moc moc moc moc vic jak nekdo ja bych se i strapnil kdyby mi to rekl:) :) :) :):)
    • Re: Nejlepší

      ahoj Niki nedali bys mi icq nebo email .
      • Re: Re: Nejlepší

        niki asi je to blbost ale dala bys mi skipe,icq nebo e-mail *14**14**14**14**14* moje jmeno je bohumil.E-mail je bobo23bobo23@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit