Přejít na výpis diskuzí

Nikola Mertlová

OSOBNOST 8.6.2008 
235 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koukněte na ostatní členky skupiny

    z první fotky v modrém Týna Šlingrová,ve žlutém Kristýna Pecková,v červeném Diana Káleová a v zeleném Niki Šnaiderová.Jsou všechny mooooocinky super.Staňte se fanoušky *14* .
  • sisinka01

    :-*

    Jinak Nikolka je úplně bezvadná.Ve starých 5angels jsem ji měla moc ráda,ale teď ji přímo zbožňuju! Opravdu má ohromný talent a je moc moc šikovná,krásná a chytrá! Hodně štěstí přeji!!:-*
    • anetabartova

      Re: :-*

      JÁ JÍ MAM TAKY MOC RÁDA *15* *14* *14* *14* *3* *3* *14* *14* *4* *4* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Nikolka je nejlepší

    Podle mně je Nikolka nejlepší mám jí z 5angels nejradši a hrozně jí obdivuju je to můj vzor, možná že je namyšlená ale ona má být na co!
  • nikolka je nej

    nikolka je nejlepší ze skupiny a nenito kráva je to supr holka
  • narozeniny

    VĚE NEJJ. k TVÝM narozkám.Hodně štěstí zdravía mnoho úspěchů ve skupině TI přeje vaše fanynka ANETA *14* *14* *1* *1*
    • Re: narozeniny

      Nikolko hodně štěstí zdraví a úspěch ve skupinš ti přeje Nikola *4*
  • Nesnááááááááááááááááááááááááááášuíommmmmmmmmmmm vvvvvvvvvvváááááááááááásss
    Při jednom rozhovoru jste říkali že vám sláva nestoupne do hlavy,ale vidím že jste pěkné lhářky.
    Nechápu jak se někomu můžete líbit možná hezky zpíváte A tančíte,ale jinak jste nafoukané jak slepicw......... *16* *16* *16* *12* *12* *12* *11* *11* *11* *10* *10* *10* *6* *6* *6* *15* *15* *15*
    • Tak já a moje kámošky máme 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000X lepší videoklipy,texty,hlasy.Nechci být namyšlená,ale nám to řekla i učitelka hudebky
    • Mno když sme se divali na videoklipy tak myslíme že neumej ani zpívat to co voni vytvořily sme my dokázali už ve školce *1* *1* *1*
      A ta grafika nejakejch klipů to je hruza
  • 5angels si hrajou na andílky, ale žádný andílni nejsou !!! *16* *12*
  • Ti se nedaji ani poslouchat se akorat predvadi
    • brankarka1
      Neřekla bych
  • LindaNorisova
    ježiš tak trapné jméno skupiny 5ANGELES!!
    • Lady GaGa je taky trapné jméno :D
  • Jo, umíte určitě zpívat. Přiznávám, 5angels jsou blbý.. Dneska u mě byl můj kluk a ukazoval mi jeden starší článek(rozhovor) s vámi a pak ještě jedno video.. Chovali jste se tam namyšleně.. :(( Strašně jste mě zklamali, jednou jste říkali, že Vám sláva nestoupne do hlavy.. Je mi 15 a už bych Vás asi v tomto věku neměla poslouchat!?.. Nechámu, jak to Tadeáš se mnou mohl vydržet.. *6* (Jestli to bude číst) Miluju Tě Tadeáši, děkuji, že jsi mi otevřel oči.. Mucq :* :PP ...
    • duffik
      ty si píšeš sama se sebou? divný
    • Jak dlouho spolu chodíte???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit