Přejít na výpis diskuzí

Nikola Mertlová

OSOBNOST 8.6.2008 
235 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • polianah

    ahojík

    ahojíky tady je 5 angels nevyhroužuj smrtí my vás moc,moc,moc,moc,moc,moc,mocinky milujem a sme rádi že vy ná staké pac a pusu 5 angels(Míša.Angee.Tereza.Vendy.Ni kola) *13* *14*
  • Re: Nechápu..

    Ahoj Nikolke vyhrožují smrťí
  • Nechápu..

    Ahojky Nikolko,můžeš mě vysvětlit komu se vyhrožuje smrtí???já to nechápu.vy jste nejlepší ....Kristý a kája... *9* *3* *7*
  • Nikola Mertlová

    Ahoj,dík moc za otázku.Jo snad v Chcebu mít koncert budeme. *3* Nikola
  • Re: Re: Dejte hlas 5angels

    Ahoj,Diamond cats jsou super,ale 5angels ne. *1* *3* *4* Dejte hlas diamond cats.
  • elizabeth

    ahojkY nikolkou budete někdy mít koncert v chebu ??chtěla bych se s váma setkat a pokecat také jsem ve skupině dívčí holky jsou ve věku 10 let a mě je 14 přímo od vás z prahy máme manažera tak se možná uvidíme mám vaše 2CD chodím na vaše stránky upe každy den na novinky takže my žádné nové videoko nebo soutěž neunikne ahojky pozdrawuj angee,terku,míšu a wendy *4* *4* jste andílci *4* *4* *4*
  • smeldi

    koncert

    holky,v září půjdu na ¨koncert 5 angels!!!!To je super ne? *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • nikolka je nej

    nikolka je nejlepší ze skupiny a nenito kráva je to supr holka
  • Nikolka je nejlepší

    Podle mně je Nikolka nejlepší mám jí z 5angels nejradši a hrozně jí obdivuju je to můj vzor, možná že je namyšlená ale ona má být na co!
  • ericdillfanynka

    nelíbí

    mě se 5 angels nebo jak to je a diamont cats nebo co to je a jak to je nelíbí fuj.Navíc mají pkaždé jiné méno pořád ho mění
  • terishek

    ...

    ahoj lidi chtěla bych se zeptat jestli byste nechtěla některá s náma tancovat v show pavla janáka (imitátora michaela jacksona)..jsme 3 a hledáme 4 ptz naše kami se odstěhovala :-( a my musíme najít nějkou holku která fakt umí tančit všechno !!!! a taky to má podmínky s postavou a věkem nám třem je 14 takže hledáme 14letou holku jmenujem se jackson girls,ted k postavě musí mít 170-175 cm a váhu max do 65kg nelépe tmavé vlasy kdyby se takový někdo našel tak napište zatím sem nebo mě do vzkazú jo a za jedno vystupení je 8 000kč podle vzdálenosti nejdál jsme byli v americe ale jezdíme do: slovenska,polska,madarska,něecka,amerik(vyjímečně),italíe..atd...
  • Pro Nikču od Peti

    Ahoj Niki můžu se tě jenom zeptat.Máme s holkama skupinu umíme zpívat a tancovat a chtelibysme nekdy vystupovat jako vy v ocku a po cely republice ale potrebujeme manazera atd...... nNeporadila by si mi ?? Plosim odepis mi na email.Děkuji moc.Peta
  • anetabartova

    PRONEJÚŽASNĚJŠÍ NIKOLKU

    Ahoj já jsem Anetka Bártová a moc ti fandim po pravdě skoro všichni ti fandí ale, já nejjjvvvííícccceeeeee a du zítra 20.12.2009 na vášš kkooonncceeerrttt mmoooccc sssee ttěěěšššiii dduu ttaam s 2 kkáámmooošškkaammmmma Luckou a Kačkou
  • anetabartova

    Re: Nikolka

    JE ÚÚÚÚÚÚŽÁSSSSNNNNÁÁÁÁÁ
  • anetabartova

    Re: Dejte hlas 5angels

    MĚ SE Diamont Cats NELÍÍBÍÍ
    *16* *16* *16* *16* *13* *13*
  • anetabartova

    Re: :-*

    JÁ JÍ MAM TAKY MOC RÁDA *15* *14* *14* *14* *3* *3* *14* *14* *4* *4* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • lucy_m

    Dejte hlas 5angels

    http://diamondcats--jsou-nej.blog.c z/0911/diamond-cats-vs-5angels dejte hlas 5angels a nenechejte Diamond Cats vyhrát!!!
  • sisinka01

    :-*

    Jinak Nikolka je úplně bezvadná.Ve starých 5angels jsem ji měla moc ráda,ale teď ji přímo zbožňuju! Opravdu má ohromný talent a je moc moc šikovná,krásná a chytrá! Hodně štěstí přeji!!:-*
  • Ahojky

    Ahoj Nikolko,jsi prostě skvělá *3*
  • Nikolka

    Nikolko jsiprostě takvý malý talentík nechápu tyto lidi co tu o tobě píšou jsi prostě skvěla *14* *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit