Přejít na výpis diskuzí

Nikola Provazníková

OSOBNOST 2.7.2009 
120 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://diskuse.tiscali.cz/osobnosti/nikola-slanickova
  • http://diskuse.tiscali.cz/osobnosti/nikola-slanickova-852
  • http://diskuse.tiscali.cz/osobnosti/nikola-slanickova-85282
  • http://diskuse.tiscali.cz/osobnosti/nikola-slanickova-852822/
  • já se nestačím divit...mám na ní vyhraněnej názor...Motala se okolo Paroubka, dělala mu hostesku a teď ze sebe dělá hvězdu... hlavně pár zajímavých lidí, co se okolo ní motají...od pohledu "slušňáčci".... Jedno vím jistě, jednou skončí sama a neštěkne po ní ani pes. A SE ZÁVISTÍ TO NEMÁ CO DĚLAT, ALE S REALITOU ANO
  • Takže totálně luxusní (vyfetlá Vocaskova) *1* *1* *1* *1* Hmm tady by jsi měl někdo oživit pamět kdo fetoval. A kdo byl vyfetovanj. Já to rozhodně nebyla a NEBUDU!!! Já jsem ted píši poprvé a to z důvodu kter uvádim na začátku.Já mám díky bohu svých záležitostí dost a nemám čas sedět u pc 24 hoin děnně ono chodit do práce a starat se o svůj byt stojí hodně času. Já vim jen to že Nikola byla kdysi opravdu fantastiko girl. Byla pro každou špatnost a byla s ní strašná sranda. mÁM NA NÍ SPOUSTU VZPOMÍNEK A na které ráda vzpomenu občas.Takže bych byla ráda kdyby se tady moje jméno vynechalo.!!!!Já mezi tyto drby patřit nechci! Já o Nikole se s nikym nepovídám, nepomlouvám ani nic podobného. Já vim že ona mě pomlouvá na každém kroku co mi každý řiká. Ale já už si toho ani nevšímám jen se usměji a neřešim. A že jsem řekla že mi přišlo divné souložit když jste se nekoupali celej víkend (a já si za tim stojim) a že to Nikola vzala tak jak to vzala to je její boj. Vim že sama okolo má málo opravdových kamarádů a nikdy jsem neřekla že jsem byla něco extra ale vřdy jsem za ní stála a i když už se spolu nebavíme tak nehodlám pomlouvat a psát něco někam. Asi tak. Já jí přeji do života hodně štěstí a úspěchu. A má zdravého krásného chlapečka a dělá jí jen radost a přítel nezlobí at se má prostě fajn.
  • Chci vas uz snad naposledy o neco pozadat.prestan te laskave resit trojuhelnik Jana,Jarek,Nikola vazne nechapu oc vam vseckym jde jsou to jejich zivoty a ne vase tak si to konecne uvedomte!nevite o nich ani ho.no nevite veci z jejich soukromi tak proc sem ji do neho porad serete?:( chceme mit klid vsichni takze nereseste jestli ma Jarek dluhy a kolik.nereste jestli je Nikola kr.va protoze je v 19 tehotna atd... je vam po tom totiz velkou p..u takze se radeji starejte sami o sebe a pokud vam to nedojde a nepochopite to tak se z radosti pust te do me a ja se budu smat:D:D cus!!
  • A JA UZ TOHO MAM TAK AKORAT DOST NEBAVTE SE LASKAVE VUBEC O ME MISO TY TOHO NECHEJ !!!! A TOBE NIKOLO A JARKU REKNU JEDNU VEC TO CO VY ME DELATE ZA PEKLO TO SE VAM JEDNOU VRATI !!! A sem nechodim tak najdete jinej cil svych vymslu ..mam svych strasti dost ..Rekla sem ze sem chodit nebudu a nechodim a a ty me provazniku nekaz zivot a tobe nikolo reknu brzo primo do oci co si o tobe myslim !!!!
  • ha ha ha ha ha
  • reknu ti klidne i prijemni Michaela morkusova moravska nova ves ..muzes klidne dojet ty jakoze petre ...o nikole tady vime hodne a neni to nic valneho !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • seš ubohá a nic jinýho a nemyslým tím Nikolu ale tebe ty jakože Michaelo
  • poslys ty trubko jarkova bejvala sem davno nechodi a za prve musela bys vedet co ji nikola delala pak teprve muzes soudit ja to vim a mam na nikolu stejnej nazor jako tady vetsina vypatlana mala de*** ktera si hraje na to co nema..a promin ale vibrator si umi strkat do pi** kazda ku*** a nikola to timto dokazuje to neni modelka ale obycejna lacina de*** ktera jen strida chlapy a nosi nosanek nahoru a nema byt na co pysna !!!!! Tak se sklidni..kazdej mame svuj nazor tak nikomu nevnucuj ten svuj jak je dokonala nikola....Sorry ale v 19 letech mit dite z chlapem co dluzi pres milion korun a ma dalsi 4 deti a ani o jedno se nestara je fakt VYHRA GRATULUJI !!! podvadel vsechny sve pritelkyne a manzelky a neni schopen platit jane na deti..je k smichu...no nikolo gratuluji k takove partii ale co ty se k nemu hodis ku*** jdou vzdycky k sobe !!! a to tvoje tancovani je UBOHOST !!!! Nauc se to poradne
  • ha ha ha ha..to jsou krásný lži, ona a hezká možná héééérečka...
  • ubozi Cechacci zase resi vse kolem, jen ne sami sebe, ale jediny, kdo ma evidentne problem jste Vy a to sami se sebou. Protoze normalni spokojeny clovek takove nesmysli neresi !!! Vite toho o ni docela dost- z toho vypliva, ze se o ni asi zajimate??? Diskutuje tu vyfetovana Vocaskova, bejvala Nikolina pritele a pak dalsich par zakompexovanych prizdisracu, ktery maji jen hubu plnou kecu za monitorem ale v realu jsou to nespokojeni NYMANDI!!! Ted se muzete pustit do me, zvysujte si tady ega a ja nevim, co jeste... Cesi, narod debilu!!!! A prave Vy to akorat potvrzujete !!!!
  • ZLATOKOPKA??? Vtip ta bude ráda když bude mít na pleny *15* *15* *15* *15* *1* *1*
  • http://www.stream.cz/uservideo/540672-nikola-slanickova-miss-nei-report-2010
    Tanci??? To je vtip?? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* Tak za toto se ti akorát každý vysměje. Toto a tanec. Vždyt ses málem natáhla když sis svlíkala bombardáky. To jsem viděl hodně ale toto mně opravdu rosekalo *15* *15* *15* *15* NEPLET SE DO TOHO KDYŽ TO NEUMÍŠ!!!! Lidi se chtěj koukat na profesionálky. A néé na takové střeva *3*
  • Mechaela: Naprosto s Vámi souhlasim. Ale pozor aby její obrana bude že závidíte *1* *1* *1*
  • V tuto chvíli těhotná, asi v 7. měsíci
  • dream.boy : Naprosto stebou souhlasím *4*
  • Krása

    Je to překrásná žena a sem patří!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit