Přejít na výpis diskuzí

Nils Althaus

OSOBNOST 31.1.2008 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nils_NIA

    Nejvííc kluk ;*** šukala bych ho pořáádd... kunda.. to tělo... ♥♥♥ a v tom filmu .. hoper muj♥ ;**** ........ kdyby nils nehral ve filmu breakout, tak není tak moc dokonalý !!!! ♥♥ ... Breakout je NEJ film. !!! na který se dívám minimalně 2x týdně ♥♥♥ Krasnej, užasnej, dokonaléj !!! *14* *14* *14* a s nim šukaaat... Noo MMMMmmm... *5* Ouu♥ LoVVVuju :***
  • wow

    No na filme BREAKOUT som bola v kine ale nečakala som že to bude také dobré bola to fakt šupa plakala som smiala som sa jednoducho všetko tento film bol super a ked som zbadala aky zlatučky a krásnučký chalan tam hrá joj no pre mna dokonalý film
    vážne super a Nils je fešák a tu úlohu zahral skvelo *14* *14* *1*
  • NILS

    Fakt hustej filmecek a hlavne herec Nils nema chybu. *14* *14* *4* Je to nebezpecnej typecek.
    • Re: NILS

      hey ze nema chybu??? *14* upe nejviiiiiiiiic cunde *14*
  • Breakout

    Jo, image drsnýho hopera v Breakoutu mu sekla :) Takovej průšvihář :D Tam vypadal jak 17cti letej kluk. *4* Fakt povedenej film *14*
  • nio si takovej jako v brejkautu jestili jo tak te muluju ti a pulpo ste promne všechno a kolik mu tak bilo 17 moza ale proste *14* te miluju moc *14* ti a pulpo a ste takoví kamaradai fakt a nebo ne ale proste vas miluju moc moc *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • On je krásný tanečník a určitě ho každí miluje,jako já!!♥♥♥♥♥♥♥NIA *14* *14*
  • ......

    Je ÚÚÚŽÁSNEJ JÁ HO FKT ŽERUUUUUUU!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • já taky *14* *14* *14* *14* *14*
  • Luxus

    Heej jako, krutý on... Fakt nejluxusnější klouček... Jo hold, v Čechách toto nenajdeme....
  • Jojo, je to boží herec, jako Nia nehorázně neskutečnej, ale zamilovat se do něho.. ?.. není to hloupost, můžete ho mít bůhvi jak rádi, protože je opravdu dokonalej, ale zamilovat se, je psortě divný..:)*
  • Kolik mu tak bylo v breakoutu ? :)..jinak skvělej herec..zamilovala sem se do něj ale jenom ve breaoutu..nejlepšší film všech dob!! *3*
    • když je nar. 81 a breakout byl natočen 2007 tak si to můžeš spočítat přeciže mu bylo 26 ;-)
    • je nadherny...ty jeho oci..horim..
      *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit