Přejít na výpis diskuzí

Nils Althaus

OSOBNOST 31.1.2008 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • break dance nej tanec *1*
  • Nia je strašně moc krásnej. Miluju Ho. On a Breakout. nejky. Kdyby nehrál v breakoutu tak to není takovej film jako je. Miluju ho nehorázně moc. zdál se mi sen že jsem s nim chodila. Ale byl to jen sen. Škoda že to není realita. Hned bych ho brala. Je škoda že je Švícar. (pozn. narodil se v Bernu). No jo no takový jako je on v ČR nenajdem. Je úžasnej, dokonalej, nádhernej. Miluju ho. Je to muj Miáček, mazlíček, brouček, mimíšek, atd..... Kocourek muuuj... MIluju Tě Lááááásko
  • pajlulinka

    pajlulinka

    *4* nejlepsi hustej film...strasne ok
  • hovno vole naser si

    Hovno vole naser si
  • Zlazíško♥♥

    Miluju ho♥♥♥♥ *3*
  • nia

    nils je tak boži proste uzasnej v breakout byl uplne krasnej....uplne slintam.....ale ve skutečnosti vypada uplne jinak nez ve filmu...a ze mu je 29 bych fakt nerekla *1* *14* *14*
    • ja taky *14* *14* *14*
  • nejvíc sexy kluk
  • Nia je prostě krásnej chalan......Nejvíc jak tancoval v tom vězení do pul těla nahej.......Nemůžu z něj. krásnej a sexy drsnej Nils......
  • Nils je prostě úžasnej. V Breakoutu hrál moc dobře. Do některejch scén dal celý srdce. Jak sem se poprvý koukla na Breakout tak sem se do něj šíleně zamilovala.... A asi nejsem jediná. Nejvíc se mi libil když tancoval v ty cele nahej do pul těla. A pak se mi libil Final Battle. Pěkně to Spiritovi nandal. Nia je protě dokonalej. To tělo....Jo a Nils hrál taky ve Vandalech. Taky hustej film. Viděla jsem jen ukázky..MILUJU HO Nejvííííc. prdelka moje...Miluju Tě NIO....
  • katush15

    wuaaaa

    juuuj....tal to uz hej....nelen film dobry najme ten hereccc...silno silno dobryyyyyy *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit