Přejít na výpis diskuzí

Nina Dobrev

OSOBNOST 19.3.2009 
510 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • i love you nina dobrev *14* *14* *14*
  • nevím proč jí píšeš trubo když ti neodepíše zapni občas mozek *16* *16* *16* *16* *16*
  • Nechápu, jak může podle Osobností takhle hubená holka vážit 63kg
    • Svalová hmota *4*
  • *13* *13* *13* *13* *13* nechcu aby opustila upíří deníky *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • ahoj nino jak se mas a coo delas cauky pak napisu
  • ahoj nino chci se zepdad proc uz nebudes hrad v upirich denikach vis coo mela jsem e ze všech nejraci joo a vis coo ja jsem i hrozne podobna a vždycky e budu mid rada vypadáš uplne jako kdyby jsi byla moje sesra ahoj zase nekdy napisu cauky moc me mrzi zeodchazis cauky
    • výš o tom že ti neodepíše? Jelikož je 1. v americe, 2. neumí česky a 3. proč by si četla osobnosti. Tak neptej jask se má, když ti ani neodpoví.
    • Uvědomuješ si že to neuvidí?
  • ahoj nino mam te strasne moc rada miluju seriál upiri deniky je velice skoda ze v nich uz nebudes hrat cauky urcite ti zase napisu mej se
  • ja ji zbožnuji je to nej herčečka ostatni lidi si misli že nina je . običej holka ale to neni pravda protože je joko muj andel *14* .at si misli cokolif ale ona je nejlepši herečka. *14* *3*
    *
  • nina je nejlepši herečka a modelka mužete si ji najit na fecebooku je to tam nina dobrev love *5* *14*
  • Renysek12
    Zkuste Ninu na Twitteru: https://twitter.com/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit