Přejít na výpis diskuzí

Nina Dobrev

OSOBNOST 19.3.2009 
510 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SEM BLÁZEN DO UPÍŘÍCH DENÍKŮ TAKŽE JE NINA JAKO ELENA VÝBORNÁ. A NEJVÍC JÍ TO SLUŠI Z PAULEM (STEFANEM) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nina je skvěla herečka mám jí moc moc rada ale hodila by se k Paulu Weslymu to by mi nevadila kdyby s ním chodila ona
  • mam rada upiri deniky a tam je jako elena gilbertova moc ji to tam slusi *8* *3* *14* *15* *2*
  • Náhodou je Nikki Reed dobrá. Ale Nina je lepsí :D
  • Tak se nedivte když jí Ian nechal jen kvůli té hnusce Nikki!
  • Nina je skvělá, patří mezi moje nejoblíbenějšííííííí
    nevím co všichni proti ni mají.
  • Fuj, je mi z teba zle :""(. Dakedy som ťa mávala rada, ale strašne si sa zmenila :"(. Niekedy sa mi chce vracať z toho ako každý týždeň randíš a vešiaš sa na iného chlapa... hnus!!!!
    • Však ty ji vůbec neznáš tak ji tady neodsuzuj.
      • Renysek12
        A jé, ty jsi mi nějaká chytrá... Ty jí snad vidíš do hlavy, že tady hned píšeš, že ji vůbec nezná? Třeba ji zná líp než ty, co ty víš...
        • Jo zná ji naživo to určitě a jak ví vůbec že randí existujou kámoši. *7* *7* *7* *7* *7* *7*
  • nic ve zlém, ale Nina teď chodí s Chrisem Woodem :) tak to k ní kdyžtak doplňte *3*
    • nechodí bože *1* to kaj si nabrala .... lol
    • ona s nim zatim jenom randí
  • You are a divine actress! :'O :*
    You're beautiful *14*
  • mam rada jeji seriál upíří deníky to je ten nejlepší seriál na světe taky tam mam rada všechny herci všichni jsou užasní a dobře to hrajou *3* *14* *14* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší