Přejít na výpis diskuzí

Nina Dobrev

OSOBNOST 19.3.2009 
510 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sabushenka
    Ahoj chci se zeptat jakou barvu ma elena v serii 5 TVD vlasu? Prosim poslete obrazek te same barvu do zpravy ke mne prosim :( diky
    • Vampire-Talita
      má je hnědé s červeným melírem *4*
      • Mrs.Wesley
        Ty má ve 4.
      • Mrs.Wesley
        Ne má je blond
        • Stefan is not R.I.P.
        • Not I have in five cast TVD blond and brown hair I haven't got red hair!!I just merried in TVD with Damon but anyway i love Stefan in five cast
    • Mrs.Wesley
      Blond*1*
  • jo tak už určitě vim koho kdo odmítá a mě se líbí oba jako né ,že se mi líbí Nina jako ,že jí miluju ,ale já bych chtěla Nina § Poul - ♥A JÁ SI MYSLÍM ,ŽE SI TO PŘEČTEŠ KDYŽ MOJE KOMENTÁŘE PŘEČETLA I MACKENZIE FOY
  • senford
    ♥♥ Vše nejlepší k narozeninám Nino! ♥♥
  • Moc tě obdivuju a chci bít jako ti moje adresa je krušnohorska 19 teplice česká republika moc bych se s tebou chtěla setkat
    • Tak ty seš dobrá no :D :D :D nejdřív se nauč psát česky. Si myslíš že tohle čte? Vždyť ani neví Že tahle stránka existuje. A myslíš že by za tebou přijela? Jestli něco chceš, tak by jsi pro to měla něco udělat ty a né někdo kdo neví, že existuješ ;) *1*
    • brikita3
      funguje to
    • Ani se nedivim že píšeš jako le*ba když jsi z Teplic*10*
  • Happy birthday Nina....I love you :) *3*
  • Nina je fakt úžasná.Je super ssssssuuuuuppppeeeeerrrr a úúúžžžaaasssnnnááá
    • Mrs.Wesley
      To víš*2*
  • Je nádherná a skvěle hraje ale tančit teda moc dobře neumí.A taky jim to dost klape,moc jim to přeju!
  • Nina je nej a sem ráda že si vybrala Damona (newim jak se píše jeho jméno)!!!!! *14* *15* *15* *1* *1* *14*
  • ja ji zbožnuji je to nej herčečka ostatni lidi si misli že nina je . običej holka ale to neni pravda protože je joko muj andel *14* .at si misli cokolif ale ona je nejlepši herečka. *14* *3*
    *
  • Všechno nejlepší Nino :3
    • Eva

      ahojte musíte uznať že NINA je úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasna *14* *5* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit