Přejít na výpis diskuzí

Nina Dobrev

OSOBNOST 19.3.2009 
510 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je tak strašně malinká ale hezkáá *1* *1* škoda že chodí s Ianem...
    • Jak malinka mám skoro 170 to je myslím dost
    • malinka:::???169 cm je malinka :D omG *12*
  • bellathor1996
    s paulem by jí to tak slušelo ach jo
    • přesně!
    • kiss.miss
      Jo hodí se k sobě...Dobsley.:D
    • s Paulem by jí to neslušelo...nehodí se k sobě
  • ariel
    Nina Dobrev hraje filmu Never Cry Werewolf,chybi to v jeji filmografii *4*
  • kikihkiki: Ty nevíš s kym chodí Nina? :D S Ian Somerhalder...Jináč Damon Salvatore v sledovaným seriálu The Vampire Diaries....! :)
  • Stefan X Damon

    Možná by se k Damonovi více hodila Elena ale v serialu ma Ketrin .. a Stefan zase patří k Eleně. A doufám že to i tak zůstane. Tak to má prostě být. Ale Damon je prostě k sežrání. Jeho úsměv na jedné straně. *14*
    • už si to přectavuju *15* *1*
    • demisalvatore

      Re: Stefan X Damon

      *Katherin *3*
  • rebeka: Já taky :D
  • Nevite jestli se Nina s Ianem vzali, pry ksou zasnoubeni, alé Kevin kolik je nå rom pravdy... ;)
    • Vždyť se rozešli ty blbko *7*
    • Nina se s Ianem rozešla :/
    • Já zase slyšela že se rozešly a taky by mě zajímalo co je pravda a co ne *3*
      • Díky za odpověd, ale mam pocit, že se pravdu stejně brzo dozvíme.. *2*
  • buuu

    naprosto souhlasím s R.Z.S.E v tom, že Elena má být prostě se Stefanem, tak to bylo dáno od prvního dílu a Damon si může jít hledat svou Katherine. Ta k němu patří..stejně zlá jako on. Elena se k němu vůbec nehodí. Jo možná je sexy a mysteriózní, ale po čase začne docela štvát s tou jeho věčnou ironií ve všem,co řekne *9*
    • elena-bella

      Re: buuu

      Ano Steff by mal byt s Elenou a Damon nech si ide hladat Kath-............presne moja rec :D :D ale ja mam tu jeho ironiu hrozne rada taky podareny je proste :D ...........a bol ovela lepsi ked bol taky trochu zly a viac zabavny ako teraz !!!! ved jedneho Stefana us mame!!!!!a ten je dokonaly!:D
  • Happy B-day Nina *3* *4*
  • Vlasy

    Ahoj :) Mám pocit,že Elena je v knížce popisována jako blonďatá dívka,v seriálu je hnědovlasá??Ještě jsem ten serál neviděla,tak budu vděčná za odpověď :)
    • Re: Vlasy

      ze mna to uplne splietlo asi to neni az tak presne podla knihy *3* *3* *15*
      • kate555

        Re: Re: Vlasy

        V knize je několik rozdílů. Elena je blonďatá oblíbená dívka. Bonnie je popisována jako bledá dívka s průsvitnou letí a stefan není nejvyšší. eleniny kamarádky jsou bonnie a meredith a elena nemá bráchu jerremyho ale mladší 3leto ségru margareth a její teta se jmenuje judith a má snoubence roberta. kniha je trochu jiná. Děj je ve zkratce stejný ale podrobnosti jsou uplně jiné. Není to uplně detailně stejné jako třeba twiligh sága, jterá se s knihama uplně ztotožnuje.možná to bude tím že tyto knihy byli napsány už v 90.letech 20. století ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit