Přejít na výpis diskuzí

Nina Dobrev

OSOBNOST 19.3.2009 
510 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosiiiiiiiiiim dejte jinou profilku vzdyd Nina je krásná a hezká a tady vypadá jak nějaká umelotina.:((((
  • ElenickaG
    Zdar takže toto je nejlepší herečka na celém světě.(tečka)
  • tam je chiba tam je napsáno že hraje katerina ale přitom hraje elle
    • demisalvatore
      Elena se píše s jedním L, když už tady někoho opravuješ:) A spíše je to Katherine ;) Katarina byla před mnoha lety a říka jí tak možná Klaus s Elijahem :D
    • Neni !! protože ona hraje Ellenu ale i Katarinu!!! jo a chyba je s tvrdym y !
  • happy birthday nina dobrev
  • I love you *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Všecko nejlepší k narozeninám at máš hodně štěstí a zdravi a hodně kluků atoho kluka mislím Paul Wasley doufám že spolu budete chodit
  • nina tu ma napsano že ma vztah s lianem,ale že chodi s Ianem??nechapu?
    • s tim Lianem je to kec...chodí s Ianem *3*
      • kiss.miss
        Nechodi s Ianem, sami to na Teen C. Avards potvrdili, Ian potvrdil, ze je single.
        Tak se s tim konecne smirte..nejsou spolu.
  • Teď jsem někde četla že se Ian s Ninou zasnoubili.. Je to pravda nebo kec?:D
    • zuyzanka
      jo je to pravda ale já myslím že jim to dlouho nevydrží Nina je moc mladá na vdávání
      • Je to fakt? Tak to jsem tedy na to zvědavá jak jim to dopadne *7*
    • Píšou, že ne a doufám že to tak i zůstane *2*
  • ahoj lidi nerada otravuju, mohla bych poprosit o lajk? zabere to chvilku, je to soutěž o batoh Upířích deníků. díky moc https://www.facebook.com/photo.php?fbid=686370301380902&set=a.686367631381169.1073741840.636180923066507&type=3&theater *4* *4* *4* *4* *4*
  • ahoj nino chci se zepdad proc uz nebudes hrad v upirich denikach vis coo mela jsem e ze všech nejraci joo a vis coo ja jsem i hrozne podobna a vždycky e budu mid rada vypadáš uplne jako kdyby jsi byla moje sesra ahoj zase nekdy napisu cauky moc me mrzi zeodchazis cauky
    • výš o tom že ti neodepíše? Jelikož je 1. v americe, 2. neumí česky a 3. proč by si četla osobnosti. Tak neptej jask se má, když ti ani neodpoví.
    • Uvědomuješ si že to neuvidí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit