Přejít na výpis diskuzí

Nina Dobrev

OSOBNOST 19.3.2009 
510 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ona je naprosto dokonalá!
  • já vím že mi Nino asi nerozumíš ale Ian tě miuje píše to všude že tě miluje že neví co by bez tebe dělal má tě moc rád a ty jeho určitě taky já to vím odpovídá to že ho miluješ koukáš na něj se smutnýma očima že už nejste spolu ale vy spolu být můžete jenom oba dva marně čekáte než vás někdo dá zase dohromady tak nečekejte a buďte zase spolu prosím já vám moc v tom fandím tak se oba dva nad sebou zamyslete. Prostě řekni Ianovi že nechceš ještě moc vážný vztah ale chodit spolu snad můžete ne? Neboj on to pochopí a budete zase určitě spolu a až na o oba dva budete připravení tak si můžete založit společnou rodinu můžete se vzít a udělat si dítě prosím zamysli se nad tím vaše fanynka *3* *3* *3*
    • kiss.miss
      Myslím, že se nadají dohromady na tvé přání. Ted je mi známo, že s Derekem, ale zase vyšli nějaké spekulace, že jsou opět spolu, ale tomu neuvěřím, dokud neuvidím.
    • Mrs.Wesley
      Proč to píšeš tak důvěrně????stejně si to nepřečte!!!!a k Nině se více hodí Paul než Ian
  • Vampire-Talita
    *3* *14* *1* *2* *15* Happy birthday,Nina *4* *3* *15*
  • Happy brithday Nina *15* *15* *15*
  • Je to ta nejlepší herečka na celém světě.Je prostě úžasná *14*
  • Jako herečku jí moc nemusím, ale líbí se mi její povaha ve skutečnosti. Je taková roztomilá a hodná. Takových lidí by mohlo být víc.
    *15* *15* *15*
  • ahoj pokud máte rádi Ninu a TVD mrkněte se na http://katysmilesiv.blog.cz/ kde najdete spoustu novinek
  • šťastné narozky!
  • Nina je hrozně fajn herečka a je i úspěšná ale moje kamarádka chce být furt jako ona.Leze mi to krkem.Ale Nina za to nemůže bez pochyby!
    • To je pravda :D Nina je skvělá doufám že se takhle chová i ve skutečnosti :) Ian je skvělí chlap kéžby měli děti :)
  • Nina je moc krásná Chci být jí!!!!!!!!!!!!!! *7* *7* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší